2737
2734

سلام دوستان وقتتون بخیر من یکماهه دارم به خونه زندگیم‌میرسم قبلش نگم براتون الان کلی بهم حال داده اصلا اجاز نمیدم‌جایی بهم بریزه حتی ترجیح میدم‌به‌وسواس تبدیل شه ولی به دوران قبل از مرتبی وتمیزی برمیگردم برای اینکه ادامه بدم وخونم باطن ‌ظاهرش همیشه تمیزبمونه به راهکارای شما کدبانوهای باتجربه نیازدارم،مثلا یه مورد که عااااالیه ویه کاربری تویه تایپیک قدیم که یه سطل کوچیک توهراتاق گذاشته بود ومویی اگه میدید همونجا مینداخت توسطل اشغال من این کاروکردم وعاشقشم چون موهای  ودخترم بلنده ‌شوهرمم کلا کرک پرش همش میریزه گ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دوست دارم بدونم يه قانوني كه يكم توي تنبلي بهم كمك ميكنه اينه كه اگه كاري كمتر از سه دقيقه طول ميكشه همون موقع انجامش بده گاهي وقتا كه مثلا دو تا ظرف هست ميخام بندازم تو ظرفشويي بعدا بشورم اين جمله رو ميگم بعد سريع همون موقع ميشورمش

من که دارم کم کم به این نتیجه میرسم که خیلی بی تدبیرم خیلی شلختم اصلا نمیتونم مرتب باشم از وقتیم بچه دار شدم بدترم شدم خودم کلافم هیچی سرجاش نیست نمیشه راحت تو خونه راه رفت نمیدونم چکار کنم توی کارخونه واقعا بی عرضم

گریههههههههههههههههه

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
دلم‌میخواد خونم بررررررق بزنه  برای براق شدن بیشتر راهکار بدین😊

وسواس شديد دارم روزى دو بار جارو ميزنم و هميشه ميشورم و ميسابم هرشب گازو هود و فرنگى و وان رو برق ميندازم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2738

همیشه میز تی وی و گل میزهای مبل  رو کهنه بکش و تمیز کن..نزار جایی خاک بشینه،سینک ظرفشوییت رو با لکه بر همیشه برق بنداز...داخل جامایع ظرفشوییت سرکه بریز که ظرفات همییییشه خوشبو و برق بزنن...درضمن تمیزی گاز رو تمیزنشون دادن آشپزخونه خیلی تاثیرداره.

من عصرا جارو دستی میکشم هروز که مویی نباشه. ی دستمال دارم هروقت بیکارم ی دور خونه رو گرد گیری میکنم‌. هرچی برمیدارم سر جاش میزارم. وسیله اضافه رو مبلا و میز ناهار  خوری و ....اصلا نیست.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
منم دوست دارم بدونم يه قانوني كه يكم توي تنبلي بهم كمك ميكنه اينه كه اگه كاري كمتر از سه دقيقه ...

وای یاد کوکی کاربر قدیمی افتادم کوکی ❤️❤️❤️ببین الان منه تازه کار چندتا راهکاربهت میدم

من که دارم کم کم به این نتیجه میرسم که خیلی بی تدبیرم خیلی شلختم اصلا نمیتونم مرتب باشم از وقتیم بچه ...

عزیزم خب هربار چیزی انداختی زمین بردار بزار سرجاش...ظرفاتم حینی ک داری کار اشپزخونه مثل اشپزی  اینا انجام میدی همونموقع بشور.نزار بمونه تلنبار شه.

2706