2752
2734
عنوان

خانومهای مهندس ..تحصیل کرده که با محیط کارخونه اشاییی دارندددد

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 24 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچهااا ممنون که مکمک میکنید ..فعلا به عنوان مدیر پروژه میره..حالا تا بعد سمتش عوض بشهه..اگه سالی یکی دو بار باشه حالا هر دفعه 10 روز قابل تحمل اما اگه مدام نباشه نمیتونمممممممممممممممم تحمل کنم..
2731
عزیزم یک راه هم این هست که با خرج خودت همراهش بری. من وقتی بچه نداشتم یکی دوبار رفتم. ولی حوصلم سر میرفت. کلی خرج بیخود. همش هم نشسته بودم تو هتل. ولی دیگه خیالم راحت شد که مشکلی نیست.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
نه از اووووووون بابت نمیگم ...من تحمل دوری و تنهایی و ندارم اکه بدونم میره زود میاد یا فقط واسه یکی دو هفته است تحمل میکنم اگه بیشتر بشه مثلا 2 یا 3 ماااااااااااه نمیتنم خودش که میگه امکااااااان نداره اما من استرس داااااااااااااااااااااارم
سلام عزیزم شوهر منم 4 ساله بیش دقیقا ماموریت خارج از کشور می رفت به عنوان مدیر بروزه ولی 2سال شد که در بند این قضیه بودیم البته عین دو سال بشت سر هم اونجا نبودا مثلا یه دو ماه می رفت 3 ماه نمی رفت دوباره به همین کنوال منم اونموقع تازه مامان شده بودم
الهی قربون اون دندونای موشیت برم مامانیییییییی.