2733
2739

سلام خانما خوبین حالتون چطوره؟؟؟

چیکارا میکنید؟؟

راستی بگین چند هفته هستین  کی تاریخ زایمانتونه؟؟؟

حوصلمون سر رفته دورهم باشیم 

🙇خدایا مرسی بخاطر سوپرایزقشنگت😍😍😍

اومدم فقد بخونم ❤️ب امید روزی ک منم نی نی داشته باشم😍😍😍

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله عزیزززم 

❤️😘

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2728
2738

من میخورم به عید ولی دکترم که دختر عمم میشه میخاد زودتر بچه رو دنیا بیارم پس همون اسفندی حساب میشم.این روزا با فکر و خیال میگذره.نمیدونم احساس میکنم یا واقعا  شکم اومده پایین☹☹☹☹کسی بوده این حس رو داشته باشه یا واقعیته

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
من دوقلو باردارم و ربرام زدن ۱۸ فروردین ‌....ولی نمیدونم ححس میکنم اواخر اسفنده😑

چند هفته هستی گلم 

ابشالله بسلامتیو به موقع زایمان کنی

من دوقلو باردارم و ربرام زدن ۱۸ فروردین ‌....ولی نمیدونم ححس میکنم اواخر اسفنده😑

چطوره تیکرمون یکیه ولی من ۵ فروردینم شما ۱۸🤔🤔🤔🤔

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
سی و پنج هفته شدم امزوز تاریخمم رو طبیعی زده هفده اسفند اما من سزارین میخوام😀

طبق سونو 35 هفته ای تاریخ زد برات؟؟؟

یا طبق اخرین پری 

من میخورم به عید ولی دکترم که دختر عمم میشه میخاد زودتر بچه رو دنیا بیارم پس همون اسفندی حساب میشم.ا ...

چرا خب زودتر؟

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
من میخورم به عید ولی دکترم که دختر عمم میشه میخاد زودتر بچه رو دنیا بیارم پس همون اسفندی حساب میشم.ا ...

اره منم اومده پایین واسه سنگینی شکم  هستش 

2706