2752
2734
عنوان

خانم شیک پوش و چادری بیا تو که عید نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 20332 بازدید | 270 پست
من هنوز چیزی نخریدم اما تعجب میکنم چرا بچه ها دیگه نمیان فعلا کفش و روسری خریدم مانتو و لباس مونده با شلوار اگه مانمتو خوب گبرم نیاد وقت کنم خودم بدوزم
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فروش فوق العاده استیکر های دیواری فقط تا ساعت 12 امشب
WWW.JENSENO.IR
در ازای خرید دو عدد استیکر یک عدد تا مبلغ 30 تومن به انتخاب خودتان اشانتیون بگیرید
پیک رایگان پیک رایگان پیک رایگان
پرداخت بعد از تحویل محصول به پیک
تضمین کمترین قیمت www.jensa.ir
فروش فوق العاده استیکر های دیواری فقط تا ساعت 12 امشب
WWW.JENSENO.IR
در ازای خرید دو عدد استیکر یک عدد تا مبلغ 30 تومن به انتخاب خودتان اشانتیون بگیرید
پیک رایگان پیک رایگان پیک رایگان
پرداخت بعد از تحویل محصول به پیک
تضمین کمترین قیمت www.jensa.ir
سلام

منم چادریم

همیشه چادر معمولی سر می کنم ... با کش البته ... حتی تو مسافرت و جنگل و کوه و دریا

تو خونه هم که مهمون می آد چادر رنگیای خوشگل سر می کنم ...

مانتو روسری همه رنگی تا حالا داشتم ... تیره و روشن

آرایشم نمی کنم ... اصلا
رب لاتذرنی فردا وأنت خٌیُرْالوارثین
سلام انیا جون منم چادری ام اما پادر ملی یا دانشجویی میپوشم اصلا نمیتونم چادر ساده بپشوم
عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍