2737
2739
عنوان

بیایین بگین شبیه کدوم سلبریتی هستین😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میگن

کدوم بیشتر؟؟؟

من کوچیک بودم ااصلا کلا گوگوش صدام میکردن

الان تو خیابون و این ور و اون ور زیا با دلارام منو اشتباهی میگیرن حتی 

تو دوران مدرسه همه همکلاسیام میگفتن خیلی شبیه مهناز افشارم ولی نیستم 

بیشتر گوگوش و دلارام

💙
2728
من هر وقت میرم اون سایت هر چی هندیه میگه شبیه منه😂

مث من😂😂😂

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

من مامانم بهم‌مبگه شکل افسانه پاکروام😑😐ولی شبیه نیستم

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2738

Natalleaنمیدونم چی چی

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین
من شبیه گوگوش _مهناز افشار_ دلارام خسروانی

همشونم شبیه همن پس حتما فیس صورتت شکلشونه 

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
آره عزیزم فقط با تفاوت اینکه چشمام و موهام رنگیه

فکر کنم خیلی خوشگل باشی 

اگه میتونی عکس خودت بفرستی😍

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
فکر کنم خیلی خوشگل باشی  اگه میتونی عکس خودت بفرستی😍

خیی ممنون عزیزم 

والا ی سری گذاشتم عکس دو تا از بچه ها دیدن یکیشون ک گفت خیلی خیلی خوشگلی و اگه جاریم بودی واقعا بهت حسادت میکردم 

یکیشونم گفت چهرت خیلی با کلاسه 

آها تایپک عکس بازی بود فقطم من عکس بدون آرایش گذاشتم یکیشونم گفت فقط تو خوشگلی کاربر هدایت😂😂😂

ولی شما باور نکن تو راستش رو بخوای من چهره ام معمولیه نه میشه گفت زشتم ن میشه گفت خوشگلم 

نی نی سایتیا یکیشون ی عکس میزاره کلی تعریف و تمجید میکنن ک وااای چ خوشگلی چ نازی 😀😀

💙
2706