2733
2734
عنوان

سلام تروخدا بیاید بهم مشورت بدید لطفااا

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 33 پست

به نظر من اول ببین نظر خود شوهرت چیه. اگر با نظر مامانت موافقه که حرف مامانت رو گوش کن. 

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به نظرم پولت رو سرمایه گذاری کن یه تیکه زمین بخر تو همین خونه که هستین بمون. یا همون حومه شهر خونه بخر. اما لطفاااا رهن نکن. پول واسه آهن پاره هم نده. تو این اوضاع مملکت که هر ماه پول بیشتر از ارزش میفته سرمایه گذاری تو ملک بهترینه. این همه سال طاقت آوردی همین سه چهار سال هم که بابات قول داده تاب بیار تا به قول خودش اون واحد ها  رو بزنه. اون موقع هم سرمایه ی خودت چند برابر شده چون قیمت ملک میره همینطور بالا و چند برابر میشه تا چهار سال دیگه. و هم اینکه تو خونه ی بزرگ که بابات داده ساکن شدی. خونه رهن کنی پولت از ارزش میفته نکن این کارو. 

2731

عزیزم با اون ۲۰۰ میلیون نمیتونی وامو صاف کنی ک سندش بیاد دستت؟بعد بفروشیش رو پول الانت بزاریو ی خونه بخری.اگ پولت نرسید هم ی خونه وام دار بخری؟؟؟ 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
به نظرمن مامانت خیلی خوب حرفی زده همین کار کن بعدم شوهرت کارمند هس باباتم که وضعش خوبه نگران چی هسسی ...

آره شوهرم کارمند شهرداریه و ۱۷ سال سابقه ست بابامم وضع مالی خودش خوبه و بیشتر دلگرمه زمیناشه که خب خوب میخرن

خدایا تنهامون نزار
اکی باشه عزیزم خیلی آشفته ست گرونی مسکنم یهم پوکوند منو

عیب نداره همین که انتقادپذیری خیلی خوبه 😘

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2738
حومه شهر خوب نیس خیلی سختت میشه با بچه رفت و امد سخت میشه برات به حرف پدرمادرت گوش کن 

مامانمم میگه میری حومه شهر بعد واسه مدرسه بچه ات و حتی یه خرید کوچیک لنگ میشی اونوقت افسرده میشی خونه ای ام که خریدی میمونه دستت ممشتری اول و آخرش خودت میشی اونوقت دیگه نمیتونی برگردی اینجا

خدایا تنهامون نزار

بنظر من ب حرف مامانت گوش نده چون معلوم نیس فردا چ اتفاقی بیوفته شاید بابات نتونه بسازه شاید منصرفشه شاید خدایی نکرده ... . شاید اینقد گرونی شد ک نشه کاری کرد.خونه هم رهن کنی از ارزش پولت کم میشه 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
مامانمم میگه میری حومه شهر بعد واسه مدرسه بچه ات و حتی یه خرید کوچیک لنگ میشی اونوقت افسرده میشی خون ...

اره راست میگه

منم بابامینا رفتن تو یه شهرک که یکم از مرکز شهر دورتره

الان واقعا براشون سخته رفت و امد 

انگاری که تو قفس افتادن

اخه یهویی از مرکز شهر رفتن به حومه تقریبا

۷۵ تومن

بنظرم از همون ۲۰۰ تومن وام بانکو بدینو سندو ازاد کنین بعدش این خونتونو بفروشینو ی خونه ی وام دار بخرین

به نظر من اول ببین نظر خود شوهرت چیه. اگر با نظر مامانت موافقه که حرف مامانت رو گوش کن. 

شوهرم هیچ چی نمیگه میگه تو عر چی بگی همون کارو می کنیم

دیگه گرونی دو سه برابری مسکن کاری کرد باهامون که کرک پر هر دومون ریخت خواهر

بایکوت شدیم

خدایا تنهامون نزار
2706