2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید می‌خوام وسایل خونه و جهیزیه امو بذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 21680 بازدید | 363 پست
صبر ایوب معروفه ها 😁😁

یعقوبم صبور بود دیگه یادت رفته چقدر صبر کرد تا یوسف گم گشته باز آید ب کنعان غم مخور   

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاموقع منو راهنمایی کنین ویدیو اهنگ دلکم دلبرکمو میخام پیدا نمیکنم از تو سایتا از کجا پیداش کنم

از کانالای تل گ ر ام معمولا اونجا ربات دارن راحت هرآهنگی بخای پیدامیکنی

2728
فعلا تو اين گروني من سود ميكنم😂

آره مرفه بی درد 😆😂

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
یعقوبم صبور بود دیگه یادت رفته چقدر صبر کرد تا یوسف گم گشته باز آید ب کنعان غم مخور    

😂😂😂😂😂

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740
از کانالای تل گ ر ام معمولا اونجا ربات دارن راحت هرآهنگی بخای پیدامیکنی

تلگرام ندارم...میدونی کدوم اهنگو میگم؟اهنگ دلکم دلبرکم از ناهید و شپره..البته صوتیشو دارم تصویریشو خیلی دوس دارم