2737
2734
عنوان

سونو آنومالی بیایین خواهشا😔

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 26 پست
عزیزم تو انومالی جنین منم کیست کروئید پلکسوس داشت ،تو سونوی ۲۵هفتگی اثری ازش نبود خدارو شکر ،کلا میگ ...

آره دکترمم گفت تا ۲۴ هفته جذب میشه واسه ۲۴هفتگیم سونو نوشت که برم تکرار کنم

دعا کنید واسم که رفع شده باشه

شما میدونید اگه جذب نشه چه مشکلی پیش میاد؟

خدایا خودت مراقب نی نیهای تو دلم باش  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم استرس از اون کیست برای بچه هات ضررش بیشتره من تجربه ندارم توی این موضوع،اما امیدتو ازخدا کم نک ...

انشاالله 

دعا کنید واسم

بچه خواهر من داشته  همون طور که دکتر گفت از بین رفت الان هم دو سالشه باهووووش و خوشگل ماشالله ...

چند میل بود کیستشون؟

2731
واسه دوستم دوطرفه هم  بود یکی ۴و یکی هم ۵ واسه شما که یطرفس اصلا به خودت استرس نده عزیزم واسه ک ...

دعا کنید واسم  

التماس دعا

2738
آره دکترمم گفت تا ۲۴ هفته جذب میشه واسه ۲۴هفتگیم سونو نوشت که برم تکرار کنم دعا کنید واسم که رفع شد ...

جذب میشه خیالت راحت ،این چیزا سوسول بازیای جدید دکتراس ،اصلا نباید بگن چون اصلا مهم نیست ،منم مثل شما یه دوهفته ای نگران بودم بعد دیدم یه نفر نبوده که گفته جذب نشده ،بیخیال شدم تا سونو و دیدم واقعا جذب شده ،بسپار به خدا و از بارداریت لذت ببر

جذب میشه خیالت راحت ،این چیزا سوسول بازیای جدید دکتراس ،اصلا نباید بگن چون اصلا مهم نیست ،منم مثل شم ...

انشاالله

امیدبخدا

کیستهاتون چند میلی بودن و سونو چند هفته دادین که رفع شده بود؟

نمیدونم نزدیک ۵ سال پیش بود یادم نیست چند میلی بودن ولی فکر کنم حدودا یک ماه بعد سونو دادم یعنی حدودهای ۲۴ هفته 

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏