2737
2739
عنوان

دم عیده تو خرید اینترنتی تون دقت کنید مثل من بیچاره نشید!

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولتو پس بگیر کلا با هزینه پستتو مگه مرجوع نمیکنن؟

نه دیگه مشکل من اینه بعد پست کردن میگه شرایط شرکت اینه نه پول پست میدن نه تعویض!

حالا که شما تعویض می خواید همه چی با خودتونه! اونم برا اشتباهی که اونا خودشون مرتکب شدن!

منم یه کیف سفارش دادم اونکه من خواستم برند بود براق و قرمز

ولی اونکه ب دستم رسید معلوم نبود از کدوم انباری درش اورده بودن زرشکی بددد رنگ کدررر

بش میگفتم با انصافت جواب بده آیا این همونه ک من خواستم

میگفت چیش همون نیس :/

دیگه عمرا خرید اینترنتی بکنم

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
2728
نه دیگه مشکل من اینه بعد پست کردن میگه شرایط شرکت اینه نه پول پست میدن نه تعویض! حالا که شما تعویض ...

عجب ادمایین!  

جاهای دیکه با هزینه خودشون مرجوع میکنن یا تعویض 

من حتی مانتو یکم نخ کش بود ۱۰ تومن برگردوندن 

من یبار جا مربا خریدم انقد نازک بود وجنسش بد بود اومدم نگاش کنم شکست😐

دیگه آخرین بارم بود.ولی پرداخت درب منزل و تعویض داشته باشه باز بهتره

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2740

منم از سایت جامداد لوازم ارایش خریدم تیوپ کرم پاره بود منم مرجوع زدم گفتن پست کن کرمو مرجوع میکنیم به همراه پول پست اما پول پست و ۱۲تومان شد بهم ندادن

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
ای بابا...از حلقومشون پایین نره الهی...خرج دوا دکتر کنن

باور کن نه پست ، نه دفترای پستی ، نه نامه رسون ، نه خانومه هیچکدوم زیربار نرفتن ، ۴ ماهم پیگیری کردم ، خانومه ‌حتی پیگیری با پست و نامه رسون و اینام انداخت گردن خودم ، آخرشم هیچی

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
اصلا انگار نه انگار طرف من این خانم سانی هست!  میگه من می دونم شما تقصیری نداری اما از منم کار ...

عزیزم اگه بزرگه همون 12بده خیاط یاخودت سایزش کن،اگه فرستادی دیگه بهت برنگردوندن چی؟

..سلامتی وفرج اقا امام زمان(عج)صلوات..
عزیزم اگه بزرگه همون 12بده خیاط یاخودت سایزش کن،اگه فرستادی دیگه بهت برنگردوندن چی؟

فرستادم عزیزم رفته به دست شونم رسیده! الان میگن مانتوت رو می خوای باید کل هزینه پست مرحوع رو خودت بدی!به همین راحتی!