2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

[QUOTE=80692316]گلم شما هویج پلو رو چطوری درست میکنید[/QUOTE]

هویج رو رنده درشت میزنم.بعدم یه تفتش میدم و مرغ آبپز ریش شده رو بهش اضافه و تفت میدم و بعدم با زرشک سرخ شده و زعفرون غلیظ لا بلای پلو میزارم دم بکشه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
نه استان فارسی. ساکن بندرعباس

من یه بار کلم پلو درست کردم خوب نشد

میخاستم از یه شیرازی دستور درستش رو یاد بگیرم

و شمیدم کلم قمری تو ابلیمو خیس میکنن

من نکردم و خیلی شیرین بود

من یه بار کلم پلو درست کردم خوب نشد میخاستم از یه شیرازی دستور درستش رو یاد بگیرم و شمیدم کلم قمری ...

کلم قمری خلال کن خیلی درشت نباشه .پیاز داغ بگیر سرخش کن یه کم آب غوره یا آب لیمو بزن بستگی به خودتون داره که چقدر ترش بخوای ولی اگر نزنی بدمزه میشه.بعد بهش ریحون و ترخون بزن بذار کنار.گوشت چرخی با آرد نخودچی و پیاز با رنده ریز مخلوط کن بعد قلقلی ریز کن تو روغن سرخ کن.برنج که دم کردی موادت بذار وسطش.طعمش عالیه من وقتی درست میکنم جاتون خالی همه عاشقش میشن

2706