2737
2739

سلام به همه دوستان گل خودم،خیلی خوش اومدین

هرکس هرحاجتی داره کامنت بزاره تا همگی برای برآورده شدن حاجتش دعا کنیم 

ممنون میشم برای حاجت منم هرچی بلدین بخونین 

هرکسیو لایک کردم یعنی برای حاجتش صلوات فرستادم 

ازخدا میخوام هرکس تو این تاپیک میاد به زودی خبرهای خوب به دستش برسه 

و حاجت تو دلش زودتر برآورده بشه ❤

سپاس ازمشارکت و مهربونی همگی ❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

منم ميخوام خلبانت باشم😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من نی نی میخوام دعا کن برام خیلی سااالهههه منتظرم

کار شوهرم به بن بست خورده دعا کن فرجی حاصل بشه

برات 5 تا صلوات میفرستم

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ممنون ميشم عزيزم

اللهم صلعلى محمد و ال محمد و عجل فرجهم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2706