2737
2739
عنوان

خانم های ناخن کار , آرایشگر و وارد به لاک ژلیش و کاشت ی لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 16590 بازدید | 42 پست
دفعه ی اول که خیلی بد و پوشش نداره. دفعه دوم بد نیست اما دلم می خواد یکم با لاک معمولی فرق کنه &nbs ...

خب دیگه اینجوری کلفت میشه، خانومی کرده ک تاالان لب پر نشده😂😂😂

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند..بگذار بمانند به خماری که زما هیچ ندانند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دیگه اینجوری کلفت میشه، خانومی کرده ک تاالان لب پر نشده😂😂😂

عشقم ببخش انقدر  مزاحمت میشم.  برای فرنچ بافر, ضد قارچ, بیس, بعد فقط ی لایه نازک سفید رو نوک ناخن, دوباره سفید , بعد تاپ?

متد خاصی یا نکته ای نداره?

آخه ناخن خواهرم و فرنچ کردم خیلی زود لب پر شد.

عشقم ببخش انقدر  مزاحمت میشم.  برای فرنچ بافر, ضد قارچ, بیس, بعد فقط ی لایه نازک سفید رو ن ...

نه عزیزم این حرفا چیه..

اول باسوهان دستی سطح ناخنو مات کن،اگه کلینزر داری بعدش کلینزر بزن..بعد همین ترتیب ک گفتی اجرا کن،اگه رنگ سفیدت کاور داره فقط ی سری بزن،تاپتم کلفت نزن من ناخنای پامو همینطوری فرنچ کردم الان ی ماهه تکون نخورده

راااستی ژلاتم بزار تو دستگاه قشششنگ خشک بشه چون خوب خشک نشدنم تو کنده شدن تاثیرداره

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند..بگذار بمانند به خماری که زما هیچ ندانند..
2728
عزیزم شما هنوز ناخن هاتونو تو خونه ژلیش میکنید راضی هستین ؟؟ میخواستم وسیله هاشو بخرم

سلام بله خیلی خوبه هزینه ۳ بار آرایشگاه رو میدی هر ۲ هفته مرتب ژلیش می کنی . کم کم لاک اضافه کن. من با خواهرم مشترک گرفتیم هزینه ها نصف شد.

2740
سلام بله خیلی خوبه هزینه ۳ بار آرایشگاه رو میدی هر ۲ هفته مرتب ژلیش می کنی . کم کم لاک اضافه کن. من ...

میشه لطفا بگین چه چیزهایی لازمه بخرم ؟؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
سلام بله خیلی خوبه هزینه ۳ بار آرایشگاه رو میدی هر ۲ هفته مرتب ژلیش می کنی . کم کم لاک اضافه کن. من ...

سلااام

ببخشید از لاک معمولی هم ب جای لاک ژل استفاده کردید؟جواب میده؟چون منم لاک ژل هام خیلی کم هستن ولی لاک معمولی زیاد داریم میشه ب جای لاک ژل زد ولی تاپ کت ژل بزنم؟!

سلااام ببخشید از لاک معمولی هم ب جای لاک ژل استفاده کردید؟جواب میده؟چون منم لاک ژل هام خیلی ک ...

سلام بله زدم شد ولی لاک معمولی قشنگ خشک بشه بعد تاپ بزن چون مثل خمیر میشه اگه خشک نشه