2737
2739

قبلا پلی کیستیک بودم ک خوب شدم خداروشکر

قرص لتروزول هم مصرف کردم ولی فولیکول بالغی نداشتم باهاش

شما چ راه های گیاهی یا.... برای کیفیت و بزرگ شدن تخمک بلدید ک باهاش جواب گرفته و باردار شدید؟

خودم درمورد تخم شوید و تخم هویج شنیدم ولی طریقه مصرفش بلد نیستم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....

منم لايك كنيد

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخم هویج رو اول تو آب سرد میشوری 

بعد ۲۰دقیقه میجوشونیش

بعد با نبات یا خرما بخورش

کلا سعی کن چیزایی بخوری ک گرمیه

مث خرما زیره دارچین 

چیزای تقویتی هم بخور انواع مغزهارو بخر اسیاب کن هرروز شیرموز درست کن یه قاشق از پودر مغزهارو با یه قاشق عسل داخلش بریز و بخور

هرچی ک میخوری به شوهرتم بده

سایز فولیکولات چندن،

خدایا ببخش اگر گاهی گم میکنم راهت را...
2728

والا من یه دوس داشتم سه سال بود تو اقدام بود هیچ ایرادیم نداشت اما باردار نمیشد. یبار میره عطاری بهش رازیانه میدن میخوره همونماه باردار میشه. الانم یه گل پسر خوشکل داره ،😍😍

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

پیاز درمانی وبادکش تخمدان عالیه .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
تخم هویج رو اول تو آب سرد میشوری  بعد ۲۰دقیقه میجوشونیش بعد با نبات یا خرما بخورش کلا سعی کن ...

ممنون عزیزم از توضیحاتت

شما یا اطرافیانت از تخم هویج جواب گرفتید؟

2738
تخم هویج رو اول تو آب سرد میشوری  بعد ۲۰دقیقه میجوشونیش بعد با نبات یا خرما بخورش کلا سعی کن ...

زیر 10 یا 12

یه تاپیک در مورد آمادگی برای بارداری زده بودم یه سر بزن .

عسل رو با چی تو واژن میذاشتید با سرنگ؟؟

والا من یه دوس داشتم سه سال بود تو اقدام بود هیچ ایرادیم نداشت اما باردار نمیشد. یبار میره عطاری بهش ...

میدونید چند روز مصرف کردی تا باردار بشه؟ عرقش خورد یا جوشانده؟

داروی باه بخر ژل رویالم خوبه 

باه دارم مصرف میکنم

ژل رویال، قرصش خوبه مصرف کنم یا خودش؟

2706