2733
2734
عنوان

کدام نام را بیشتر می پسندید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 45 پست
چرا معادل؟ چون خاص باشه؟!

نه

چون داریوش خیلی سنگین و قدیمیه 

مثلا فرض کنین بچه شما ده ساله بشه همه بچه ها آرتین و هوراد و ماهان بعد این وسط این طفلک داریوش باشه

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   
دقیقا  ب نظر من ک اسامی مثل سهراب ، داریوش ، خشایار ، کوروش خیلی خیلی قشنگن اصلا نیمفهمم چرا م ...

دقيقاً من هم نميفهمم چطور ميتونن همچين چيزايي رو بگن به يك اسم ايراني اصيل 

خدايا چنان كن سرانجام كار تا تو خشنود باشي و ما رستگار 
2731
نه چون داریوش خیلی سنگین و قدیمیه  مثلا فرض کنین بچه شما ده ساله بشه همه بچه ها آرتین و هوراد ...

عزیزم از ۲۵۰۰ ساله پیش اسمی بوده که قشنگه مثلا مثل آناهیتا البته من خودم با کوروش بیشتر موافقم تا داریوش از نظر آوایی کوروش رو دوست دارم مثلا من اسم پسر خودمو میخوام بزارم آریو که خیلی قدیمیه یا ماننا که اونم قدیمیه و اسمه دختره...اسم قدیمی ضایع قطعا داریم مثل اشوزدنگه ولی یکسری هم زیبا هستن و هیچوقت دمده نمیشن.قدیمی های دمده مثل سکینه یا زلخیا یا غلام هستن نه داریوش و کوروش و آریو

نه چون داریوش خیلی سنگین و قدیمیه  مثلا فرض کنین بچه شما ده ساله بشه همه بچه ها آرتین و هوراد ...

من که فکر میکنم داریوش از آرتین و هوراد زیباتره

آهای مهربونا! عاشقتونم!  
عزیزم از ۲۵۰۰ ساله پیش اسمی بوده که قشنگه مثلا مثل آناهیتا البته من خودم با کوروش بیشتر موافقم تا دا ...

من با توجه ب جو جامعه حرف زدم فقط

وگرنه کیه ک از اسم گذشتگانش بدش بیاد

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   
من که فکر میکنم داریوش از آرتین و هوراد زیباتره

نظر شما محترم

من جو جامعه رو گفتم

من با توجه ب جو جامعه حرف زدم فقط وگرنه کیه ک از اسم گذشتگانش بدش بیاد

جو جامعه باشه که اسم دخترارو باید بزاریم رو پسرامون ولی اسم اصیل خیلی رو بچه ها میبینم جدیدا و خیلی از این اسما که فکر میکنیم جدیده کاملا قدیمیه فقط نمیدونیم 

جو جامعه باشه که اسم دخترارو باید بزاریم رو پسرامون ولی اسم اصیل خیلی رو بچه ها میبینم جدیدا و خیلی ...

اره 

ولی اخه ی واقعیتیو بگم داریوش خیلیم اسم قشنگیه ولی یه نفرو داریم تو فامیل معتاده اسمش داریوشه بخاطر همین از چشم من افتاد ه این اسم ورگنه خیلی اسم خوبیه

البته من کوروشو بیشتر دوس دارم 

اره  ولی اخه ی واقعیتیو بگم داریوش خیلیم اسم قشنگیه ولی یه نفرو داریم تو فامیل معتاده اسمش دار ...

خوب پس قضیه شخصیه عزیزم خوب مطمئنا بگردیم در سطح جامعه معتاد هم اسم خودمون هم معتاد پیدا میشه ولی منم چندتا اسم شده اینجوری از چشمم بیافته

خوب پس قضیه شخصیه عزیزم خوب مطمئنا بگردیم در سطح جامعه معتاد هم اسم خودمون هم معتاد پیدا میشه ولی من ...

اره   

2706