2737
2734
عنوان

بدنسازا و ورزشکارا میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 30 پست

بدنسازی واسه سیاتیک ضرر نداره؟ بخای سینه و باسنو سفت کنی چقد طول میکشه؟

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بدنسازی واسه سیاتیک ضرر نداره؟ بخای سینه و باسنو سفت کنی چقد طول میکشه؟

برا سیاتیک نه با رعایت ملاحظاتی خوبه

سفت شدن بستگی به استمرار در تمرین و تغذیه داره

درضمن سفت مردن به معنای واقعی یکار تخصصیه بااین مارای معمولی سفت به اون شکل نمیشه

🧚‍♀️
برا سیاتیک نه با رعایت ملاحظاتی خوبه سفت شدن بستگی به استمرار در تمرین و تغذیه داره درضمن سفت مردن ...

مرسی عزیزم 

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
2738
ببخشید یه سوال شما اطلاعی از زانو ضربدری ندارید؟با ورزش میشه درستش کرد؟

بله میشه درست کرد

باید یه مربی تحصیل کرده حرفه ای نیاز هست که از پیلاتس سررشته پاشته باشه 

فیزیوتراپها هم باید بدونن

🧚‍♀️
ببخشید من خیلی سوال میپرسم قسمت پایین هیپ دیپ که بغل ران هست بزرگ نمیشه؟یعنی رانها از بغل بزرگ. نمی ...

چرا رانها بزرگ و سفت میشن از داخل هم جمع و سفت میشه اما اون قسمت پر نمیشه چون هیچ ماهیچه ای نداره

🧚‍♀️
ببخشید من خیلی سوال میپرسم قسمت پایین هیپ دیپ که بغل ران هست بزرگ نمیشه؟یعنی رانها از بغل بزرگ. نمی ...

درضمن باسنن باید از پهلو پر بشه در هیپ دیپ چون معمولا این افراد پهلوی  باسنن هم کوچیکه کم حجمه

🧚‍♀️