2733
2739
عنوان

از زندگی با شوهرم خسته شدم😭صرفا جهت درددل

| مشاهده متن کامل بحث + 9260 بازدید | 68 پست
نه عزیزم..ما خودمون بچه بودیم مامانامون چقدر زحمتمون رو کشیدن حرصمون رو خوردن اون موقع کلمون بوی قرم ...

آخی چه خوب، خدارو شکر، کاش حرف های خوبش واست ادامه دار باشه، انشالا ک همینجور ک میگی باشه چون واقعا ازین زندگی یخ بریدم

نه عزیزم..ما خودمون بچه بودیم مامانامون چقدر زحمتمون رو کشیدن حرصمون رو خوردن اون موقع کلمون بوی قرم ...

خوبه ک بازم درک میکنه 

شدهر من میکه برو زحمتو کم کن 😑 

نمیدونم واقعا دلم میخوتد خرج کنم 

اما ماهی ۲ تومن داره قسط میده شغلش لزاده نمیدونم چقد درامد داره ولی همیشه میگه ۲ تومن قسط میدم باید قناعت کنی و ندارم 

😭😭😭😭😭😭😭

انقد قسطشو زده تو سرم ک میخوام خرید کنم ته دلم میگم گناه داره بذار ارزون ترشو پیدا کنم 

اما باز ب خودم میگم خاک تو سرت ک هر چی خوبی کردی بازم قدرتو ندونست

😘واسم صلوات بفرستید😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی چه خوب، خدارو شکر، کاش حرف های خوبش واست ادامه دار باشه، انشالا ک همینجور ک میگی باشه چون واقعا ...

مطمئن باش جواب خوبی بدی نیست.. اگر تو بخاطر خدا خوبی کنی هم خدا اجر قناعت و صبوری و.. بهت میده هم اونایی که واقعا فهم و شعور دارن خودشون میفهمن که تو زن خوبی هستی و مورد احترام همه میشی..شاید خانواده شوهر حسود باشن و زیر آب زن ولی غیر از اونا دوستا همسایه ها آشنا ها بستگان خودت میفهمن و قدرتو میدونن..

من خودم یه زن دایی خاله زنک دارم هیشکی دوسش نداره ولی من انقدر باهاش خوب رفتار میکردم و احترامش میذاشتم یه بار به مادر شوهرم گفته بود کاش پسر بزرگ داشتم اینو میگرفتم براش.. مادرشوهرم خیلی حساب کرده بود رو زنداییم که خاله زنک بعد ازین پشتم بهش بد بگه ولی حسابی حالش جا اومده بود..تو خوب باش.. پیدا میشن کسایی که دوستت داشته باشن و بگن فلانی چقدر زن خوب و مهربونیه..

مامان منم حرف منو قبول نداشت.. همیشه گلایه بابامو میکرد.. تا یه روز صبح شوهر همسایه مون به بابام گفته بود چه خانم خوبی داری هنوز مثل جوونی میاد راهیت میکنه و صدقه میده برات در حالی که زن من صبحونه هم بلند نمیشه بده و خوابه.. بابام انقدر به خودش اومده چیزایی که طی سالها براش عادی و وظیفه شده بود به چشمش میاد و قدر مامانمو میدونه..

تو خوب باش به خاطر خدا.. خدا خودش برات جبران میکنه یا کسی رو وسیله قرار میده تا بیش تر از گذشته برای شوهرت و.. عزیز بشی خوبیهات به چشمشون بیاد..

آره حرفتون درسته  آخه عزیزم من نه مادر دارم نه پدر چیزی میگم میگن برو کجا برم کاش جایی بود من ...

یعنی چی..

بلاخره پدر مادر همه یه روز فوت میکنه دلیل نمیشه اجازه بدی اذیتت کنن که بهت نگن برو..مادر شوهر که حق گفتن برو نداره.. منم نمیگم به شوهرت بگو به اونی که میگه عرضه نداری بگو.. بگو شوهرم دست خالیه والا دوست دارم بهترین لباسهارو بپوشم اونم کیف کنه زنش خوش تیپ ولی بیچاره نداره.. شما که میگی عرضه ندارم بهم پول بده ببین میخرم یا نه عرضه دارم یا نه..

2731
خوبه ک بازم درک میکنه  شدهر من میکه برو زحمتو کم کن 😑  نمیدونم واقعا دلم میخوتد خرج کنم ...

برو تو تل.. کانال سیاستهای زندگی

کانال سیاستهای خانومانه

کانال خانومانه

کانال طلوع آرامش زوج ها

رو سرچ کن تو کلا خیلی چیزا بلد نیستی انگار

اولش اینکه نمیدونی شوهرت چقدر درآمد داره.. شغل آزاد درست معلوم نمیکنه ولی باید طرفندی پیدا کنی تا حدودی سر دربیاری.. شوهر منم آزاده ولی میدونم نصف سال یه تومن هم در نمیاره نصف دیگه سال برجی پنج تومن رو در میاره کم کم..

تو کلا سیاست بلد نیستی.. درک و مهربونی و گذشت با بی سیاستی فرق میکنه..یه وقت مطمئنی نداره نخری وبهش با مهربونی بفهمونی دلم مسافرت میخواد یا فلان لباس و.. میخواد ولی فلان موقع که فلانی پولتو میده یا مشتری خوب میاد اون موقع بخر برام صبر میکنم دلم نمیخواد بهت فشار بیاد ولی از اون طرف دلم فلان لباس رو میخواد نه اینو..منم بلد نیستم از این کانالها خیلی کمک میگیرم..قبلا مریض میشدم عین شمع آب میشدم نه دکتری نه رسیدگی.. الان داشته باشه میگم ببر دکتر نداشته باشه میگم عیب نداره با دم نوش درمان میکنم میفرستم بخره هی ناله میکنم.. هرچند محل نمیده ولی بهتر از اینه که هیچی قبلا نمیگفتم فکر میکرد خوبم و هی کار میگفت و غر میزد و..لااقل کاری برام نمیکنه توقعی هم نمیزارم ازم بکنه و تا میاد بگه چرا فلان کار و نکردی میگم نمیبینی حالم بد.. قبلا حالمم بد بود انجام میدادم که دهنش بسته شه..

برو تو اون کانالها.. دعام میکنی..

مطمئن باش جواب خوبی بدی نیست.. اگر تو بخاطر خدا خوبی کنی هم خدا اجر قناعت و صبوری و.. بهت میده هم او ...

چقدر خوب میگی، ممنون عزیزم، چقدر خوبه ک این درک رو داری، ایشالا سعی میکنم و ایشالا ک قدرمو بدونه و یکم بخودش بیاد. مرسی بابت حرف های قشنگت، امیدوارم زندگیت بر وفق مرادت بشه خانمی.  

2738