2733
2739
برو خوش باش برقص  اتاقو خالی کن بخودت برس شاد باش و باحال

فعلا یه بچه چسب دارم از شوهر بدتر شده برام یه دستشویی نمیزاره برم چه برسه به اینکه به خودم برسم 😢😢

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برعکس وقتی قهر میکنم بدتر میگم وای خدایا نکنه از دستش بدم😂😂 یا همش میگم وای خدایا کاش زودتر انتخابش میکردم و چ خوب ک ردش نکردم. 

میدونم این تاپیک جای ناراضیاس ولی نمیگفتم تو دلم می موند😂😂☺😁

2728

منم الان عقدم دو ماه دیگه عروسیم هست مامانم و شوهرم باهم یه سری جر و بحث داشتن و یه مقدار کدورت پیش اومده اما الان خیلی خیلی بهتر شده اوضاع ولی بازم وقتی یاد اون مساعل میفتم اذیت میشم اوقاتم تلخ میشه

منم وقتی با شوهرم قهرم تصمیم میگیرم هیچی نخورم ،ازش خیلی ناامید میشم ،چون حرفاش خیلی بی منطق هستش ،البته مگه خیلی عصبانی بشم ازکوره دربرم ولی اکثراوقات سکوت میکنم وحرفی نمیزنم ،طوری که خودش بعد نیم ساعت پشیمون میشه میادازدلم درمیاره؛البته گاهی تواون نیم ساعت قهربه طلاق هم فکرمیکنم😉😉😉کلا ادمی هستش تحمل حرف نزدن منو نداره منم که میخوام لجش رو دربیارم سکوت میکنم اونم حرصی ترمیشه ،نود درصد دعواهامون هم برسر پول که بهم استقلال مالی نمیده شده ماهی هزارتومن هم نده،ولی وسیله خونه با پوشاک هرچی بخوام مهیا میکنه کم نمیزاره ولی هرچی بهش میگم نزار کیف پولم خالی باشه ،اون لحظه میگه چشم از فردا قول ولی فردایی درکار نیست دیگه دارم روانی میشم ،تا جایی که میتونه پول خرد باخودش نمیاره همش میریزه سرکارت تا من درخواستی نداشته باشم درکل بابت این موضوع خیلی ناراحتم😢😢😢😢