2733
2739
میدونستین این گوشتا تو کفن وارد میشن. ن گلم وضعم خوب نیس اتفاقا

شما ديدى گلم كه اينقدر محكم ميگى  ؟ آخه كفن؟! 

كافيه شما قيمت و هزينه پارچه رو با نايلون و سلفون... مقايسه كنى،  اونوقت ديگه اين دروغا و چرنديات رو باور نميكنى!!!

هر چند كه  اگه آشنايى داشتى كلا گوشت رو براى جا به جايى توى سردخونه هاى مخصوص ميذارن و توى چيزى نميپيچن! 

هر كى هر چى بهتون ميگه باور نكنيد تو رو خدا!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

٤ تا گوشتم كه با قيمت مناسب وارد ميكنن،  اينقدر به مردم دروغ ميگن تا مردم جرات نكنن بخرن و همه يا همون گوشتاى گرون رو بخرن و يا اصلا گوشت نخورن، و ديگه وارد هم نشه كه همه ارز دولتى بره تو جيب خودشون، بعدشم بگن ما ارزون وارد كرديم ولى متقاضى نداشت   !!!! 😒

عزیزم اینجا ازاین تاپیکانزن چندوقت پیش یکی باهمین مضمون تاپیک زد همه گفتن ما ماهی ۲۰کیلو گوشت میخوری ...

عزیزم این لاکچری بودن نیس این نهایت بی فرهنگیه که زندگی کردن رو فقط توو شکم خلاصه میکنن. آخه ۲۰ کیلو؟ من سه کیلو گوشت چرخ کرده بگیرم دو ماه ازش استفاده میکنم. 

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2728
شما ديدى گلم كه اينقدر محكم ميگى  ؟ آخه كفن؟!  كافيه شما قيمت و هزينه پارچه رو با نايل ...

من برادر شوهرم خودش از مرز دیده که وارد میشن.

گلم شما بخور ولی خودت مقایسه کن میشه ی گوشت ۸۰ باشه بعد دولت بیاد گوشت ۴۰ تومنی بده دست مردم

خدایا خودمو دستو میسپارم کمکم کن 
من برادر شوهرم خودش از مرز دیده که وارد میشن. گلم شما بخور ولی خودت مقایسه کن میشه ی گوشت ۸۰ باشه ب ...

از مرز  با كفن؟  😄 اون احتمالا گوشت قاچاق بوده عزيزم 😉 وگرنه آدم از عقلش استفاده كنه گوشتى كه خود دولت داره وارد ميكنه و همه چيش دست خودشه، دليلى نداره گوشت رو بپيچه تو پارچه اى كه كلى واسش هزينه اضافه  داره!!! 

گلم كانتينرا اصلا باز نميشه! اگه شما فاميلت توى مرز كه احتمالا اطلاعات كاملي هم ندارن يه چيزى ديدن، من با چند نفر نيروهاى دامپزشكى كه دارن اعزام ميشن و كاراش رو انجام ميدن در ارتباطم و دقيق در جريان روش وارداتش هستم! تو رو خدا اين شايعات رو درست نكنيد!!!   

اينقدر تو سرمون زدن كه نميدونيم دولت وظيفه ش تنظيم بازاره و لطفي به كسى نميكنه، وظيفشه! اين ارزاى دولتى همش بايد واسه مردم خرج بشه ولى داره ميره تو جيب آقا زاده ها يه جا هم كه يك هزارمش واسه مردم خرج ميشه با دروغ و شايعه پراكنى مردم رو از گرفتن حقشون دل چركين ميكنن! 

از مرز  با كفن؟  😄 اون احتمالا گوشت قاچاق بوده عزيزم 😉 وگرنه آدم از عقلش استفاده كنه گوش ...

شما بخور خانمی 

امیدوارم عوارضش شامل حال شما نشه.

من ترجیح میدم کم بخورم ولی گوشت مطمعن بخورم

خدایا خودمو دستو میسپارم کمکم کن 
شما بخور خانمی  امیدوارم عوارضش شامل حال شما نشه. من ترجیح میدم کم بخورم ولی گوشت مطمعن بخورم

من برات دليل و منطق آوردم كه دولت نيازى نداره گوشت رو بپيچه تو كفن، ولى امثال شما دوست دارن دروغ رو باور كنن. كارى نميشه كرد.  

نگران من نباش گلم من اصلا گوشت زياد نميخورم

ولى دل ديگران رو و كسايى كه مثل شما توانايي خريد به قول خودت گوشت مطمئن ندارن رو، با چيزى كه اطلاعاتى در موردش ندارى و شايعه و دروغ هست چركين نكن. 

چون اگه عوارض گوشت شامل حال كسى نشه عوارض پخش دروغ و شايعه و دل چركين كردن و دل شكستن آدمى كه نداره كه بهترشو بخره،  قطعا شامل حال كسى كه شايعه رو پخشش ميكنه ميشه.  

2740
مگه زندگی فقط گوشته? پول باشگاه و کلاساو لوازم ارایشو لباس و خرید خونه و رستورانو ... هزارتا خرج قر ...

اتفاقا کاره خوبی میکنن. بهت ارزش میذاررن. دستشون درد نکنه. منم دوتا بچه دارم اگه بزرگ بسن حتما حمایتشون میکنم. از این پدرو مادرایی که بعد از ازدواج بچه رو به حال خودش میذارن متنفرم. 

دست پدرو مادرتو ببوس و قدردانشون باش. ایشاله که سایه شون همیشه بالا سرت باشه

❤👬❤
نه عزيزم بد نيست  همش كاملا بهداشتيه و تحت نظر كارمنداى دامپزشكى ايران كه اعزام ميشن ب ...

ممنون دلمو آروم کردید فقط یه چیزی ذهنمو درگیر کرده اینکه واقعا خرید گوشت و بسته بندیش از خارج از کشور و ارسالش به ایران و مخارج گمرک و .... اینا چجوریه که با صرفه تر از دام داخل کشور که دم دست تر هم هست ارزون تر در میاد

ممنون دلمو آروم کردید فقط یه چیزی ذهنمو درگیر کرده اینکه واقعا خرید گوشت و بسته بندیش از خارج از کشو ...

عزيزم اولا كه توى برزيل هزينه پرورش دام كمتره و گوشت خيلى ارزونتره ، ثانيا دارن با ارز دولتى وارد ميكنن.

يعنى در واقع دولت داره سوبسيد زيادى ميده روى اين گوشتاى وارداتى براى تنظيم بازار . به همين خاطر بهش ميگن گوشت تنظيم بازار.