2733
2739
تو پست بالا گفتم عزیزم  تو هند ممنوعه  نمیگن جنسیت شو

شايد ميترسن سقطش کنيد

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
محصل استم عزیزم  سمستر آخره و مصروف کارنامه ام  امکانات رفتن به کشور خودمو ندارم فعلا&nb ...

دفعه بعد خواستي جسنيت بچه ات تعيين کني با اي وي اف باردار شو

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
خاک تو سرشون فکر میکردیم فقط ایرانیاو عربا اینطورن

ایرانیا از همون اولم دختر رو محترم میشمردن و نمیکشتن

این تو عرب ها،اونم خیلیی سالیان پیش بوده

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
اره چون توهند خیلی ها از دختر متنفرن قبلا خیلی زیاد بود سقط جنین دختر  ازین سبب ممنوع کردن&nbs ...

گلم وقتي دخترشون دوس ندارن همون بهتر سقطش کنن، چرا بياد اين دنيا زجر بکشه،شما ايراني هستي يا هندي؟

2738

نه عزیز  اینجا خیلی بیشتر از هر جاعه 

چون اینجا رسم عروسی کردن دختر شون خیلی به تکلیف میشن خودشون باید دوماد پیدا کنن مث اینکه خواستگاری پسر بری 

بعدش اونا وختی قبول میکنن برش چیزای ک میخایه مهیا کنی مث ماشین خونه جواهرات خلاصه همه چیز عروسی گردن فامیل دختره هست 

حالا ما ايراني ها از ترس گناهش دختر سقط نميکنيم، اما بنظرم دخترا نعمتن