2733
2734

چند ماه اثیر ایمپلنت باشی مراحل مختلف از جراحی تا نصب پیچ و ایناشو بگذرونی بعد روکش بزاره برات اونم با عنوان جنس خوب اونوقت الان از خواب پاشدم افتاد تو دهانم  یه تیکش خورد شد،چکار کنم خدا لعنت کنه دکترمو یه بارم پیچش افتاده بود اول 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روکش عادی میکردی بهتر بود حالا برو پیشش ببین چی میگه

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

همسر منم سه چهار تاشو ایمپلنت کرده ولی شکر خدا مشکلی نبوده...فقط دردش طاقت فرساس که همسرم دیکلوفناک۱۰۰ میخوره اوکی میشه.....

شمام ببر بکن تو چشم دکترت...۴تومن میگیره که اینجوری کارکنه

خداجونم🙏 خودت میدونی چی میخوام......پس خودت بهم بده.....🙏🙏
2738
همسر منم سه چهار تاشو ایمپلنت کرده ولی شکر خدا مشکلی نبوده...فقط دردش طاقت فرساس که همسرم دیکلوفناک۱ ...

خدا چقدر اعصابم خورد شده تو این مدت کم اینجوری شد دندونای خودم که بهتر بود حداقل

روکش عادی چیه

دندون کناری یکم تراش میدن دوتا کنار هم روکش میکنن

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2706