2737
2739
عنوان

کیا دلشون گرفته بیایید بگید چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 26 پست
عزیزم 😔ان شالله شوهرت سر عقل بیاد و خوشبختترین زن زمین شی

یعنی از وقتی ازدواج کردم از در ودیوار زندگیم بدبختی میباره فقط همیت پسرمو دارم که اینقد زندگیم تلخه شیرینی پسرمو نمیتونم حس کنم.نمیدونم چرا اینطوره چه گناهی کردم که تقاصش تمومی نداره.خسته شدم

صدسال ره مسجد ومیخانه بگیری....عمرت به هدررفته اگر دست نگیری....بشنو ازپیرخرابات تواین پند....هردست که دادی زهمان دست بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتراواسه مادرم قطع امیدکردن توروخدا دعاکنین 😢😢😢😢😢

اشکم در اومد به قرآن خدا شفاش بده ... خدا عمر پدرمادرامونو زیاد کنه

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
مگه چیکارمیکنه

تاپیک اخریمو بخون یکم از زندگیمه.دیگه اعتیاد و دروغ و خانواده بی رحم وبیشعورش.

صدسال ره مسجد ومیخانه بگیری....عمرت به هدررفته اگر دست نگیری....بشنو ازپیرخرابات تواین پند....هردست که دادی زهمان دست بگیری
2728
یعنی از وقتی ازدواج کردم از در ودیوار زندگیم بدبختی میباره فقط همیت پسرمو دارم که اینقد زندگیم تلخه ...

تنها خوبی دنیا اینه ک گذراست ... ساداتی؟

اشکم در اومد به قرآن خدا شفاش بده ... خدا عمر پدرمادرامونو زیاد کنه

شبانه روزمااشکه خودش بیخبره اگه یادتون موندبرای سلامتیش دعاکنین داره جلوچشمام دردمیکشه ومن نمیتونم کمکش کنم😢😢😢😢😢😢 

من که دراین جمع گذشتم ازهرچه آرزوست دست غم دیگرچه میخواهد از تن تنهای من ؟
تنها خوبی دنیا اینه ک گذراست ... ساداتی؟

بله.کاش زودتر بگذره

2738
بله.کاش زودتر بگذره

الان تاپیکت خوندم مطمئن باش شوهرت اگه تحت درمان باشه خوب میشه امید داشته باش گلم

الان تاپیکت خوندم مطمئن باش شوهرت اگه تحت درمان باشه خوب میشه امید داشته باش گلم

من حتی پول ندارم ببرمش دکتر.فردا میرم یه جا ببینم کاری میکنن ،دعا کن خدا دلشون رو نرم کنه کمکم کنن😘

من حتی پول ندارم ببرمش دکتر.فردا میرم یه جا ببینم کاری میکنن ،دعا کن خدا دلشون رو نرم کنه کمکم کنن😘

آیهدالکرسی خیلی جواب میده عزیزم نذر کن بخون ان شاالله مشکلت حل میشه...منم برات میخونم