2733
2734
عنوان

راز شوهر داری (همه بیان لطفا...)

| مشاهده متن کامل بحث + 476565 بازدید | 388 پست
سلام به تمام زنهای خوب ایرانی
به نظر من رابطه جنسی خوب تنها چیزیه که دو نفر رو حتی با اختلافاتی که دارند برای هم دوست داشتنی نگه داره
تا اونجا که می تونید به این رابطه فکر کنید و سعی کنید در این رابطه آزاد و رها باشید و برای لذت بیشتر با همسرتون در این رابطه صحبت کنید که چطور می تونه به شما لذت بیشتری برسونه
خوش باشید
ببین عزیزم با رابطه برقرار نکردن که همه چیز بدتر میشه
تاحالا باهاش صحبت کردی که ازت چی میخواد؟ آخه نمیشه که راضی باشه بعد ایراد بگیره و بزنه به ذوقت

بعدشم به خاطر این جور مسایل قهر نکن و ازش سوال بپرس و ازش بخوا باهات راحت باشه و هرچی میخواد بهت بگه
همین رابطه جنسی خوب داشتن نقش مهمی تو روابط خوب داشتن زن و شوهر داره

حتما یه مشکلی هست که اونم فقط شوهرت میتونه بهت بگه

ببین چه ایرادی ازت میگیره یا چه چیزی باعث میشه بزنه تو ذوقت اونارو اصلاح کن سمانه عزیزم

ببین مردها همشون باید از نظر جنسی با همسرشون ارضا بشن که از این لحاظ راحته راحت باشن بعد چیزای دیگه مهمه (راز شوهرداری)...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام میترا جونم خوش اومدی خانم

ببین من معتقدم آدم باید یه کاری بکنه که هم خدا ازش راضی با شه هم شوهرش و هم بچه ش و همینطور اطرافیان خودش و همسرش

یه کاری بکنه که شوهرش بهش افتخار کنه
خانواده شوهرش بهش ببالند

خودت باید خودت رو عوض کنی

بایییییییییییید عوض کنی

خب ببین این مطالبی که اینجا گذاشتم رو بخون و عمل کن فکرنکن کسی که این کارو میکنه بلده یا کلاس رفته یا خانوادش بهش یاد دادن

به خدا من خودم با خوندن کتاب و اینترنت یه چیزای کوچیکی یاد گرفتم

ببین این یه حقیقته که مردها دوس دارن زنشون خوب باشه هم به خودشون هم به خانوادشون احترام بذاره سعی کن کاری کنی شوهرت ازت راضی باشه
نذار بهت عادت کنه کاری کن دوست داشته باشه و عاشقت بمونه

متاسفانه اینطور که تو میگی فکرنکنم شوهرتم خیلی بهت بها بده

البته همین که خودت میدونی اشتباه کردی و میخوای درست بشی خودش عالیه و نشانه خوبیه

نگو نمیتونم عزیزم خواستن توانستن است

همیشه به شوهرت عشق بورز و براش هرکاری بکن تا عاااااااااااااشقت بمونه همیشه رابطه عشقی دوطرفه ست

تازه اولش باید زن شروع کنه

وقتی شوهرت بیاد خونه خسته کوفته اونوقت ببینه زنش زیاد به خودش نرسیده ازش استقبال گرم نمیکنه بهش نمیرسه سرد میشه همه ی مردها همینند

خودت فکر کن و زندگیتو درست تر کن عزیزم

به خاطر خودتم که شده زندگیتو محیط خیلی گرمی کن

به شوهرت و فرزندت آرامش بده

بوووووووووس
بچه ها شوهر من چو ن تو کل فامیلش تک پسر بوده همه خیلی بهش اهمیت میدادن و همیشه حرف حرف اون بوده حالا این موضوع مشکل زندگی ما شده و چون من باید هر چی اون میگه قبول کنم . هر مخالفتی باعث کدورت میشهو به همین خاطر خیلی کوتاه میام اما خودم راضی نیستم یکم احساس بی ارزشی میکنمو ممنون میشم نظر بدین و کمکم کنید که این مسئله حل بشه
Lilypie Pregnancy tickers
سارا جون شما هم اولا باید قبول کنی که شوهرت اینطوری بزرگ شده و تقریبا کاری نمیشه کرد و عادت کنی درسته سخته

اما یکم حیله به خرج بده کاری کن اول شوهرت عاشقت بشه هرچی میگه گوش کن مخالفتت رو علنا اعلام نکن وقتی میبینی عصبانیه هرچیییییییییییییی گفت بگو باشه همیشه باهاش خوب رفتار کن

یه جوری بهش بگو که تو هم حق خوب زندگی کردن داری باید اونم به تو توجه کنه
براش نامه بنویس و هرچی تو دلته محترمانه بهش بگوو ازش بخواه که برای اینکه زندگی خوبی بتونیم باهم داشته باشیم باید هرجفتمون بهم احترام بذاریم و برای هم عقایدمون مهم باشه
البته تو مسایل ریشه ای مثل حجاب و رفتار با مردها و اینجور چیزها باید طابع شوهرت باشی

شوهر منم تقریبا اینطوریه و اولش بدتر بود من انقدر این حرفها رو خیلی با ملایمت و در موقعیت مناسب گفتم که الان احساس میکنم خیلی بهتر شده

درضمن توی نامه ازش تعریف کن بگو تو آدم مقتدر و با قدرتی هستی
افتخار میکنم که تو شوهرمی و ازین جور چیزها تو حرف زدن عادی هم این کلمه های کلیدی رو بکار ببرخیللللللللللی موثره عزیزم

بهش نشون بده دوسش داری و به مرور زمان عوضش کن با هنر زنانه که خدا به همه زنها داده فقط باید کشفش کرد برای هرمردی هم ممکنه متفاوت باشه!
2740
غزال جون من یه مشکل دیگه هم دارم.
شوهرم خیلی زود جوش میاره و بد دهنی میکنه من میدونم چیزی تو دلش نیست خودشم زود پشیمون میشه اما من دیگه خسته شدم. اخه خودم اهل بد دهنی و دادو بیداد نیستم. نمیدونم چیکار کنم که این عادتشو ترک کنه. خیلی عذابم میده طوری شده که دیگه نمیخوایم زیاد با هم حرف بزنیم. تورو خدا هرکی میتونه راهنماییم کنه
نهال جونم سلام چطوری؟
اینجا هم میای؟
چه خوب
وقتی دیدمت خوشحال شدم
نهال جون شما هم فکر کنم راز شوهرداریت غذاهای خوشمزه و تزیینه؟ درسته؟ یا راز دیگه ای هم داری که به ما نمیگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
بوس

مامان خاتون جون خواهش میکنم

سارا جون درمورد نامه چون ما نامزدیم و زیاد همو نمیبینیم بهترین راه برای من بود
البته اگه شوهرتاهل نامه خوندن هست و حوصله و وقتشو داره فکرکنم خیلی خوبه
امتحانش که ضرر نداره امتحان کن فقط یادت نره کلمات کلیدی رو خیلی مهمه
من یه نامه نوشتم که خودم خیلی خوشم اومد شاید بعدا یکمشو بنویسم اینجا

شوهر تو احساس میکنم خیلی به شوهر من شبیهه
اما خب من پذیرفتمش و سعی میکنم به مرور زمان درستش کنم و بزرگترین چیزی که میتونه این جور مردها رو درست کنه اول حرفاش رو گوش کن (خواهی دید به مرور اونم به حرفات گوش میکنه!)
دوم بهش احترام بذار پیش همه مخصوصا خانواده ش
سوم اس ام اس های عشقولانه بده در طول روز از حالش جویا شو
کلمه دوست دارم دلم خیلی برات تنگ میشه تو پیشم نیستی آرامش ندارم و اینجور حرفها مردها رو دگرگون میکنه البته اگه واقعا با احساس بگی
نوازش و توجه به شوهرت خیلی مهمه
همیشه خودت رو کنار شوهرت شیک نگه دار سعی کن راجع بع چیزایی که به زندگی مشترک شما دوتا مربوط نمیشه اصلا باهاش حرف نزن و زیاد گله نکن (مثلا مامانت اینطوری کرد بابات فلانه خواهرت اعصابم رو خورد میکنه! و ... چون از دست اون کار زیادی برنمیاد سعی کن مشکلت با دیگران رو خودت باهاشون محترمانه حل کنی و وارد زنگی شیرین خودت نکنی................)
سعی کن حرفهایی که میدونی ناراحتش میکنه زیاد نگو یا اینکه به موقع بگو نه وقتی عصبانیه وقتی که مجبوری حرفی رو به شوشو بگی اما میدونی ناراحت میشه بذار تو یه زمانه عاشقانه خیلی با ملایمت و لوسانه بگو
همیشه بهش برس هیچوقت نگو اون باید اول شروع کنه اون باید بگه من دوستت دارم اون اون اون نگو
تو شروع کن اون هم به مرور زمان میگه بااااااور کن

عزیزم منم شوهرم زود عصبانی میشه و بعضی وقتها بددهنی میکرد دیدم هرچقدر بهش میگم این حرف رو نزن بدتر میکنه تصمیم گرفتم هیچی نگم و بعضی وقتها که آروم بود بهش میگفتم خواهش میکنم اینطوری حرف نزن تو که اینهمه با شخصیتی به خدا حیفه اینطوری خراب میشه اینطوری شخصیتت رو خراب میکنی (البته با توهین نباید بگی با ملایمت)
زیاد نگو این حرف رو نزن و...
وقتی بدحرف میزنه خودت رو ناراحت نشون بده و سکوت کن هیچی نگو خوش میفهمه
و در آخر ازش بخواه برای اینکه بتونید بهتر زندگی کنید اونم یکم خودشو تغییر بده(البته اینو در مراحل آخر بگو چون رفتار تو اینو نشون میده و نیازی به گفتن زیاد نیست)

موفق باشی عزیزم
بازم بیا بگو چی شد!
سلام مامان غزل جان
امیدوارم مشکلت حل بشه اما اول از همه تو باید برای زندگیت تلاش کنی
مطمین باش اگه تو این کار رو نکنی شوهرت سردتر میشه و بیخیال تر

سعی کن از همین امروز یا فردا ! تصمیم بگیری و واقعا عمل کنی و همسرت رو دوس داشته باشی و تو کمکمک بهش راز زن داری رو یاد بدی

درسته خیلی از مردها بلد نیستن و احساس میکنند چون مردند قدرت دارند و باید حرف حرف اونا باشه اما اینو هیچ زنی نباید یادش بره خدا فکر اینجاش رو هم کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!..............وابستگی جنسی مرد به زن خیلیییییییییییی مهمه و این میشه گفت قدرت زنه که این نیاز مرد رو درست ارضا کنه تا شوهرش خیلی دوسش داشته باشه و ............ و اما یکم دیگه هم باید دقت کرد و ذکاوت به خرج داد و از قدرت زنانه استفاده کرد و مرد رو به سمت خودمون بکشیم
مردها بچه اند باورتون میشه؟
باگه به حرفهای معقولشون با کمال میل گوش کنیم و همیشه بهشون احترام بذاری...(تحت هیچ شرایطی خدایی نکرده به شوهراتون بد و بیراه نگید و غرورشو نشکنید که اون موقع به ضرر خودشماست)...
و به شکمشون برسی و مهمتر به نیازهای جنسی برسی و نیازهای همسرتون رو همونجور که دوس داره و با میل تمام ارضا کنید

با این کارها باور کنید شوهرهامون عاشقمون میشن

البته نوع تربیت خانواده همسر خیلی رو رفتارهاشون با ما موثره اما و خب مردی که 30 سال یه جور زندگی کرده و بخوای یه دفعه و بدون مقدمه و به زور عوضش کنی خب معلومه محاله دیگه
پس تو ولش نکن بهش بیشتر برس تو خونه لباس های خوب و باز و جذاب براش بپوش
نوازشش کن به خودت برس

و دست عاطفه جون هم دردنکنه بابت تعریف اما خوب منم معتقدم هرکی این مطالب رو از اول خوب بخونه و عمل کنه خیلی موثره

ممنون که اینجا میاین و نظر میدید
نونا جون دست شما دردنکنه عزیزم
با اجازه میارمش اینجا
****************20 نکته برای عزیز شدن******************

-سلام دادن را تو آغاز کن زیرا سلام موجب اطمینان طرف مقابل می شود.
۲-تبسم کن زیرا تبسم طرف مقابل را سحر می کند و قلبش را می نوازد.
۳-به طرف مقابل خود اهمیت ده و از او تقدیر کن و با مردم آنگونه برخورد کن که دوست داری با تو برخود کنند.

۴-در شادی های مردم شریک شو.
۵-نیازهای مردم را برآورده کن زیرا بدین ترتیب به قلبشان راه می یابی .نفس ها با برآورده کردن نیازها پر می شود .
۶-از لغزشها درگذر و در روح و روان خود تسامح نشان بده .
۷-در جستجوی شگفتی ها باش ودر پی آنها باش که باعث کسب دوستی و جذب قلوب می شود .
۸-در هدیه دادن بخیل نباش اگر چه قیمت آن کم باشد زیرا ارزش معنوی آن بیشتر از ارزش مادی است .
۹-دوست داشتن را به طرف مقابل اظهار کن زیرا کلمات دوست داشتنی به قلب ها نفوذ می کند .
۱۰-در پی نصیحت مردم باش بگونه ای که آبروی مخاطب نرود .
۱۱-با دیگران در حد توجه شان صحبت کن زیرا افراد میل دارند که در مدار توجه شان کسی با آنها گفتگو کند.
۱۲-خوشبین باش و بشارت را در دور و بر خود پخش کن .
۱۳-اگر دیگران کار خوبی انجام دادند از آنها تعریف کن زیرا ستایش در نفس اثر می گذارد اما در تعریف زیاده روی نکن .
۱۴-کلمات خود را برگزین تا جایگاه تو بالا رود زیرا کلمه ی نیکو بهترین وسیله برای نوازش قلبهاست .
۱۵-با مردم متواضع باش زیرا انسانها از کسی که احساس برتری می کند متنفر هستند .
۱۶-در پی صید عیوب دیگران مباش بلکه به اصلاح عیوب خود مشغول باش .
۱۷-هنرسکوت را بیاموز زیرا مردم کسی را که به آنها گوش می دهد دوست دارند .
۱۸-دائره دانش خود را وسیع گردان و درهر روز دوست تازه ای بدست آور.
۱۹-تلاش کن که تخصص و توجهات خود را متنوع تر سازی ،این کار موجب آن میشود که هم دائره علم تو افزایش یابد و هم تعداد دوستانت .
۲۰-اگر کار خوبی برای شخصی انجام دادی منتظر عوض آن نباش

منبع: seemorgh.com

گردآوری: آلامتو

منبع:
http://www.alamto.com
غزال جونم مرسی از راهنماییات . خیلی وقتا سعی میکنم خوب رفتار کنم اما خیلی حرصمو در میاره احساس میکنم داره پررو میشه انگار جنبه نداره. بعضی وقتا که بهش دوست دارم و دلم تنگ شده و از این چیزا میگم یه جوری جواب میده میخوره تو ذوقم. واسه همین دیگه نمیگم. بعضی وقتها هم خوب جواب میده.
خلاصه که از دستش 1000 تا دردو مرض گرفتم
2706