2733
2734
عنوان

دروغ های شاخدار نی نی سایت(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 118314 بازدید | 1020 پست

همشون دروغن😂😂😂😂

من تاپیکایی ک میدونم دروغه اصا سر نمیزنم .تاپیکایی ک در مورد بچه و مامان و غیره باشه بیشتر میرم.ولی متاسفانه کاربرایه اینجا با دروغ و قضاوت کردن خیلی حال میکنن ب جا این ک تاپیکایه خوبو پر بازدید کنن . ازتاپیکایه نابجا بیشتر استقبال میکنن.

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

یکی بود

دکتر بود

یه دو قلو داشت

یه بچه تک

۳ تا بچه داشت

پزشکیش تموم شده بود ۲۴ ساله بود

ماهی ۶۰ تومن درامد خودشو شوهرش بود

عالی بودا😂😂😂😁😁😁😁😁

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۹ماهه باردارم گن میبندم ننم نفهمه. بچه رو لای دنده هاش قایم میکرد😁😁😁😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
یکی بود صد تا کاربری داشت میگف شوهرش مدیر عامل کارخونه فولاد تبریزه داستان سادیسمی سر هم میکرد اخرشم ...

منو يادته توروخداا بانو مينا ام 

عصر كاربريم منفجر شدددد افسرده ميباشم 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
2728
ارایشم فقط ی رژه  قدم بلنده  این همه گوریل ک تو خیابونه همش منم

منم آرایشم فقط یه رژه😕

البته خودم اینجوری حساب میکنم فقط😂از روبرو ببینی کرم پودرو و پنکک و رژ گونه و آکوا و هایلایترم میبینی😂ولی خب دیگه خطططط چشمووو ریمل که نزدممم!!!😂

تنها استدلالمم اینه که فقط خط جشم و ریمل و رژ جز لوازم آرایش حساب میکنم😜

💚💛💜💖❤💙💜💛💖💚💟❤💙💚💖💜😍😍😍😍❤💙💚💛💜💖❤💙💚💛💜💖💛💚💙

وای اوت فریب خورده بدبخت بیشعور.چقد سرکارمون گذاشت.من خیلیارو دیدم توتاپیکایی ک راجب غذا و پول ولباسو اینجورچیزاس پولدارن و وضعشون خوبه.توتاپیکای گرونی زیر خط فقرن😐😐قدا همه ١٧٠ ب بالا.

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2740
ارایشم فقط ی رژه  قدم بلنده  این همه گوریل ک تو خیابونه همش منم

شاید راست گفته، بقیه صورتش گریم بوده! 😂

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
یکی میگفت شوهرم خوشگله میترسم دخترا از چنگم درش بیارن بع د عکس شوهرشو گذاشت وای شوهرش کچل صورت پر جو ...

یکی هم انقدر از شوهرش تعریف کرد فکر کردم قراره الان داوید دخیا یا حداقل پیکه رو ببینم...عکس و که گذاشت شبیه سمندون بود.

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2706