2752
2734
عنوان

چرا من شیر ندارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5169 بازدید | 104 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آره مامان عسل پسر منم دائم درحال بدو بدو میباشد و دندون داره درمیاره گوشتاش آب شده دیگه لپ نداره
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
2731
مرسی شدا جان و بقیه مامانای عزیز. ان شاالله همه بچه هامون سالم و سلامت و تندرست باشن
پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
مامان عسل بانو وارام جان زیادخودتونو ناراحت نکنین مهم اینه ک بچه ازنمودار رشدش خارج نشه.مامان عسل بانو اگ اشتباه نکنم گفته بودی بچت رفلاکس شدید داشته.بااین وجود وزنش خوبه.چون رفلاکس دشمن وزن گیریه
اوضاع مملکت جوریه که شب های جمعه اموات برای شادی ما فاتحه میخونن😶😶😶😶
مادر بودن به شیر دادن نیست که. یکی شیر داره یکی نداره. تو همه کاری کردی. بسه. خوب بچه هم اذیت می شه هم خودت اذیت می شی. از قدیم هم خیلی ها شیر نداشتن برا همین دایه می گرفتن. اعصابت رو آروم کن. بچه است دیگه. از سر شیشه راحت تر شیر می آد به اون عادت کرده.
دختر که داشته باشی / مادر تر می شوی/ دختر که داشته باشی/ خوشبخت تر