2733
2734
بستگی به نوعش داره اگه اعصابم داغون باشه به مشاور میزنگم اگه فقط برای ازاد شدن فکرم باشه به یکی از ...

چجوری ب مشاور زنگ میزنی شمارش بگو  دلم میخواد بدم مشاوره ولی شوهرم نمیاد میگه تنها برو اخه مگ میشه تو زندگی دو نفره تنهایی  اصلاح کرد 

اخی عزیزم  خوب تلفنی درد و دل کن با دوستات

دوستام هرکی رفته سوی خودشون دلم میخواد بدم پیش یکی دلم وا شه باهاش بگردم بچرخم تا کی تلفنی من اصلن تفریح ندارم تز وقتی ازدواج کردم بیرون دو نفری نرفتم جایی با اینکه شوهرم همش با دوستاش میره مسافرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری ب مشاور زنگ میزنی شمارش بگو  دلم میخواد بدم مشاوره ولی شوهرم نمیاد میگه تنها برو اخه مگ م ...

من زنگ میزنم همیشه و واقعا کمک بزرگیه برام

درخواستمو قبول کن شماره شو بدم بهت

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
دوستام هرکی رفته سوی خودشون دلم میخواد بدم پیش یکی دلم وا شه باهاش بگردم بچرخم تا کی تلفنی من اصلن ت ...

من دوتا دوست صمیمیهم سن خودم  دارم با هم خواهرن همه جوره هم احترام و....

اما تازگیا هروقتم پبششون درد ودل می کنم بعدش پشیمون می شم اخه من تا نروم طرفشون سراغی ازم نمی گیرند و زندگی و بچه رو بهانه می کنن 

2731