2733
2734
عنوان

برای رفتن به ارتش برای زنان چه رشته ای باید رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 5800 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بی خیال☹️ با نظام

میونم فوق العاده بده

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728
من یکی رو میشناسم پرستار بیمارستان ارتش بود.از اول دانشگاه استخدام اونجا بود.

اون رشتش کارشناسی پرستاری بوده از انسانی نمیشه رفت ک

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
دانشکده افسری  !!!  نه بعید میدونم  تا حالا نشنیدم

دانشگاه افسری پذیرشش فقط مرد 

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼
2740
پس من از انسانی چی برم از روانشناسی خوشم نمیاد

به نظرم تو ایران از این رشته های نظامی و اینا نرو 

تهش خیلی بخوان بهت لطف کنن میشی گشت ارشاد!

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
اون رشتش کارشناسی پرستاری بوده از انسانی نمیشه رفت ک

میدونم فقط این مورد رو می‌دونستم گفتم .بچه های انسانی فکر کنم قسمت عقیدتی یا فعالیت های دفتری یا پژوهشی و این کارا بهشون بدن.نشنیدم تا حالا ارتش رشته انسانی داشته باشه.سپاه بود یه چیزی

واقعا؟

خوب خودت تو نت سرچ کن   دفترچه   دانشگاه و‌من پنج ساله نگاه میکنم ارتش خانم نمیگیره 

ی رشته هایی هست برا خانم ها تو دانشگاه علامه و الزهرا   بعدا ک  مثلا نیرو انتظامی استخدامی خانم داشته باشه این دانشگاها اولویت دارن 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
پس من از انسانی چی برم از روانشناسی خوشم نمیاد

میتونی بری نیروی انتظامی سوال کن 

اینجا نه جای دیگه ک اطلاع ب همه چی داشته باشن

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼
2706