2737
2739
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893920 بازدید | 3791 پست

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین محصولات مراقبت از پوست و معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه https://bigsearch.ir/skin

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤

سلام .من ۱۸ سالمه پوستم گندمه یکم کک و مک داره پوستم که خیلی پررنگ و توی دید نیستن اما پوستم هیچ شادابی نداره بی رو ح و کدر شده میخوام پوستم روشن تر و شاداب تر بشه جوری که مجبور نباشم  کرم پودر استفاده کنم . میخواستم کرم ضد لک و پن فیس دوکس استفاده کنم یا اینکه کرم مرطوب کننده و روشن کننده ویتامینcمدیلن استفاده کنم . شما چه نظر یا پیشنهادی برام دارین ممنون میشم راهنماییم کنین. تشکر🎀❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

dona جون گلم لایه بردارها جزء همون ترتینوئین ها میشن مثل کترل، دیفرین، آداپالن که واقعا با اتفاقی ک ...

سلام عزیزم مگ اداپالن چ خطری داره میشه بگی ؟

دکترم تجویز کرده ترسیدم بااین کامنت 

سلام .من ۱۸ سالمه پوستم گندمه یکم کک و مک داره پوستم که خیلی پررنگ و توی دید نیستن اما پوستم هیچ شاد ...

کرم مرطوب کننده ای که گفتین استفاده کردین یاخیر.  چطور بود ؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2731

سلام برنز جون عزیزم من میخوام پوستم صاف صاف بشه لطفا بگو چیکار کنم 

۱۸سالمه و پوستم چربه یه لکه های کمرنگ دارم که جای جوش و جای خراش ناخنه دعواهای بچگیه چیکار کنم ای لکه ها بره؟ یکمم جوش سرسیاه دارم رو بینیم گه گاهی هم جوش میزنم و یه ضدافتاب بی رنگ مخصوص پوستمم میخوام قیمتش مناسب باشه و یه چیزی که یکم به لب هام حجم بده و پوستمم میخوام یکی دو درجه روشن بشه اگه چیزی هست اینکارو بکنه لطفا معرفی کن زیر چشمم هم سمت بینیم یه جوشای ریزی داره که نمیدونم برا چیه و چجوری رفع میشه

❤️az tang deli jana jaye nafasam nist

[QUOTE=34254741]آذین خوشگل:: از پلی ویتامینه سی گل استفاده کن مرتب روی پوستت . البته به اندازه کافی (افراط نکن :)[/QUOTEسلام دوست عزیزم شما هنوز هستین چند تا سوال داشتم ازتون ...خیلی ممنون از شما

2740
وای مرسی یسنا گلم واقعا دست گلت درد نکنه که اینقدر صبورانه پاسخ میدی گلم راستی من ابرسان واسه پوستم ...

عزیزم نهال خیلی خوبهههه من خودم استفاده کردم از این طریق میتونی سفارش بدی و مشاوره بگیری۰۹۱۰۳۹۵۸۰۴۸

سلام برنز جان.میشه لطفا به منم کمک کنی.۳سال از قرص ضدبارداری استفاده کردم وبعدش صورتم چندتا کک ومک درآورد وقرص رو قطع کردم وخیلی هم دارو استفاده کردم ولی بی نتیجه بود.میشه لطفا یه راهی نشونم بدی ازشرشون خلاص بشم

اين صابوني كه گفتي و از كجا بخرم 

الان ارپي ميخرم ايرانيه راضيم هستم صابون هاي درماني تو داروخانس ديگه 

ولنسي بيشتر عطاري 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا