2733
2739
عنوان

معرفی جراح مغز و اعصاب ماهر

| مشاهده متن کامل بحث + 131120 بازدید | 66 پست
سلام من مامان آبتین هستم همونی که شوهرم تومور هیپوفیز داشت. منم به پیرو حرف حمیده اینا رو می نویسم. این تجربه من از دوندگی بسیار برای جراح خوب هست. بهترین دکتر جراح مغز و اعصاب دکتر خسرو پارسا هست. من به یقین و اطمینان می گم. کافی هست یه سر به مطبش بزنید همه چیزو می فهمید. ما خیلی تو مطبها گشتیم. همه شون بی وجدان بودن همه هم معروف. می خواین اسم بیارم.........
آقای دکتر پارسا همسرم رو عمل کرد واقعاً عملش خوب بود کوچکترین عوارضی هم نداشت شاید باورتون نشه حتی جای عملش هم نه ترشح داشت نه جاش مونده. هر کی شوهرمو ببینه فکر میکنه چند ساله که عمل کرده. واقعاً هم انصاف داره. ویزیتش 12 تومن هست و از ما برا عملش 5 میلیون دستمزد گرفت در صورتی که بقیه دکترا 8 تا 10 میلیون گفتن. خدا همیشه سالم نگهش داره. خدای نکرده اگه مشکل مغزی برا کسی از نزدیکاتون پیش اومد معطل نکنین فقط دکتر پارسا. ان شا الله که همیشه سالم باشید.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
بچه ها دکتر پارسا مادر منو عمل کرد ولی بعد از عمل مسئولیتش رو قبول نکرد و نهایتا منجر به فوت مادرم شد. لطفا در مورد دکتر پارسا خیلی دقت کنید چون سنش بالا رفته و دستیارش هم به نظر شاگرد راننده میاد تا متخصص جراح (دکتر شهریاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام،من تومر نادری داشتم توی مخچه تقریبا هرکیم عملش کرده مرده MRIم فامیلم کاردرمانه به ۴تا پرفسور نشون داده گفتن یا کور میشه یا فلج ولی به احتمال زیاد میمیره،منو دکتر پارسا عمل کرد،الان نه کورم نه فلج نه زامبیم من هرکی مشکل مغزی داشته باشه بدون مکث میگم دکتر خسرو پارسا،۱ماه توی بیمارستان ایرانمهر بستری بودم میشنیدم همچیزو پرستارا باورشون نمیشد سالم موندم همشو مدیون پارساام😁
2728

سلام من دیسک گردن دارم

و دکتر آقای صادقیان رفتم ولی قرص اعصاب به من داده و تا زمانی که میخورم خوب هستم و تصمیم به اقدام به بارداری دارم بایستی چکار کنم و یه حالت برق گرفتگی در دستم ایجاد میشه با دکترم که تماس گرفتم میگه قرص هات و ادامه بده لطفا من را اهنمایی بفر مایید

سلام من دیسک گردن دارم و دکتر آقای صادقیان رفتم ولی قرص اعصاب به من داده و تا زمانی که میخورم خوب ه ...

سلام عزیزم 

چند سال پیش خواهرم و شوهرشون یک تصادف بسار شدید داشتن خدا دوباره به ما اونارو داد

شوهر خواهرم تو مغزش خون لخته شده بود و خواهرم هم بجز دست و پا و ... گردنش شکسته بود

ما پروندشونو همه جا بردیم بهترین دکترای بیمارستان مهراد 

دکتر پارسا هم بردیم ( البته با معرفی نامه) ایشون گفتند که عمل نمیخواد

تا اینکه دکتر ارا ( حمید ارا) رو پیدا کردیم. بسیار با تجربه اصلا هم پولکی نیست... خواهرم رو درمان کرد بدون عمل در صورتی که همه میگفتند عمل می خواد

پیش ایشون حتما برو

2738

ماه 7 پارسال(آگوست 2018) زمانیکه پیش آرایشگرم بودم بهم گفت گره ای توو گردنمه.من زیاد بش اهمیت ندادم تا رفتم پیش یکی از دوستام که دکتره ,بهم گفت برو سونوگرافی .اونجا دکتر سونو گرافی هم بهم گفت برو سی تی اسکن بگیر

تا سی تی کردم دکتر مستقیم بهم گف که سرطان داری.منم خندیدم و سیگارمو روشن کردم.دکتر گف نباید سیگار بکشی منم باخنده گفتم تو بهم میگی سرطان دارم چطوری سیگار نکشم.پدرم همراهم بود از شدت گریه نمیتونست چیزی بگه

منم ماشینو به پدرم دادمو خودم پیاده برگشتم .توو راه هم میخندیدم هم زمانیکه به پسرم فکر میکردم از ته دلم گریه میکردم

پیش چندین دکتر رفتم همه میگفتن باید عمل بشی و حنجره ت و دربیاری

یک هفته ازخونه بیرون نرفتم.وقتی بش فکر میکردم نفسم میگرفت

تصمیم گرفتم برم ترکیه,اونجا رفتم بیمارستان امریکایی

دوباره همه ازمایشارو انجام دادم ازهمه بدتر ام آر آی بود که سروصداش خیلی اعصابمو خورد میکرد مدت زمانیکه زیر اشعه ام ار آی بودم خیلی طولانی شد.

وقتی جواب آزمایشارو گرفتم بردمش پیش دکتر گفت باید عمل بشی ازش پرسیدم سرطان دارم گفت معلوم نیس تا عمل نشی نمیتونیم چیزی بگیم

بهشون گفتم اشکالی نداره فعلا عمل نکنم. گفتن نه ,هروقت دوست داشتی بیا.برو دوماه دیگه بیا

برگشتم کردستان (اربیل)

بعد از سه ماه رفتم ایران شهر رشت

اونجا برام ازمایش کامل نوشتن حتی از گوشمم خون گرفتن .پیش 3تا دکتر رفتم هیچکدوم حاظر نبودن عملم کنن گفتن باید بری تهران.یکی از دکترا بهم نامه داد که برم تهران پیش دکتر محبی

وقتی ایشونو از طریق نت سرچ کردم دیدم یه دکتر جوان و کم سنو ساله

گفتم اینهمه دکترای مسن نتونستن منو عمل کنن این آقای دکتر جوان چجوری منو عمل میکنه.گفتم این دکتر مشخصه عاشقه من پیشش نمیرم

وقتی رسیدم تهران شهر غریبو دلگیری بود. خیلی دلم گرفت .قبل از هرکاری  رفتم پیش دکتر عاشق دیدم خیلی مهربونو صمیمیه.چنتا ازمایش ازم گرفتو برام ام ار آی نوشت

صبحش بیمارستان دیگه ای رفتم که مربوط به سروگردن بود.اونجا خیلی شلوغ بود چیزی که من میدیدم همه داخل حنجره شون سوراخ بود نمیتونستن حرف بزنن دیوونه شدم

اونجا از داخل حنجره م عکس گرفتن

گفتم من عمرا اینجا عمل کنم

برگشتم پیش دکتر عاشق با حرفای قشنگش بهم خیلی روحیه میداد.همش خنده رو لباش بودو بهم؟میگفت از چیزی نترس.

گفت دوشنبه عملت میکنم.  روز عملم خیلی استرس داشتم  مریضایی که داخل بخش بودن  همه اومده بودن برای عمل زیبایی فقط من این مشکلو داشتم .منو بردن اتاق عمل دکتر با خوشرویی اومد پیشم گف نمیترسی.گفتم نه فقط از خدا میخام اگه قراره حنجره مو برداری یا داخل گردنم تراک میزاری که دیگه نتونم حرف بزنم منو زنده بیرون نیار

دو پرستار اونجا بودن فارسی حرف میزدن بهمدیگه میگفتن عملش خطرناکه و گناه داره جوونه .وقتی به هوش اومدم تا تونستم داد زدم دیدم میتونم حرف بزنم بعد دستمو بردم سمت گردنم دیدم چیزی نذاشتن.خیلی خوشحال شدم خیلی

وقتی دکتر گفت دیگه جای نگرانی نیستو جواب نمونه م خوش خیمه خیلی بیشتر خوشحال شدم

خیلی سپاسگزارم از آقای  دکتر صالح محبی .از سر عشق و علاقه م بهش میگم دکتر عاشق

چون میدونم با عشق به مریضاش رسیدگی میکنه

منم به خاطر اینکه پدرم تومور خوش خیم داشت خیلی دنبال مباحث مغز و اعصاب و دکترای این تخصصی بودم. اتفاقا الانم یه پیج از یه متخصص مغز و اعصاب دارم خیلی مطالبش خوبه من همیشه پستاشو میخونم کلی کیف میکنم و سوادم بالاتر رفتهhttp://instagram.com/drmehrabann