2733
2734
عنوان

تکون های نی نی ،خانوووما یه لحظه میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما شماها تکون هارو بیشتر کجای دلتون حس میکنید؟

سمت راست نافم کمی پایین تر

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
ممنونم عزیز دلم یه دلشوره ی بدی افتاده تو وجودم .دعا کنین چیزی نباشه .

نگران نباش عزیز دلم خدا نی نیت رو حفظ کنه😘برای منم دعا کن عزیزم خیلی دلم بچه میخواد😔مرسی عشقم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

من هفته بیستم. شکم اولمم هست. ولی اصلا تو شکمم حسش نمیکنم. حتی حس میکنم شکمم خیلی جلو نیومده. نه تکونی نه لگدی. در صورتی که میرم سونو همه چیز خوبه. فقط جنین اندازه چهار پنج روز کوچیکتره. کسی بوده جنینش تا این هفته هیچ تکونی نخوره

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2738
نی نی دختره یا پسر؟

دختره عزیزم

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
الهیییی خدا حفظش کنه دخملتو

ممنون عزیزم. سلامت باشی