2737
2739

اگر از موقعی که پاک میشی تا اولین روز شروعت 21 روزه کاملا طبیعه ولی اگه این مدتی که گفتم 14 روزه باید بری دکتر

اونایی که میگین 28 روز شروع پری تا شروع بعدی رو در نظر می گیرن

البته یکی هم مثل من 2 ماه یکبار به زور پری میاد که کلا داغونیم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماهم بعضی از،ماه ها دوبار پریود میشی؟ واسه بارداری بعدا مشکلی نیس؟

فاصله هاش کمه دیگه مثلا ۵ یا ۶ روز جلو میافته.اتفاقا برای بارداری بهتره زود میفهمی.من دو بار باردار شدم بدون آزمایش خیلی زود بی بی مثبت شد

اگر از موقعی که پاک میشی تا اولین روز شروعت 21 روزه کاملا طبیعه ولی اگه این مدتی که گفتم 14 روزه بای ...

وقتی پاک میشم۲۱روز بعدش،دوباره میشم

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 
2728

نبابا هیچ مشکلی نیست 

به نکات زیر توجه شود: 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 
2738
نه تازه تخمک گذاری زودتر میشه که پریودت زود به زوده دیگه من هردوبارداری هام را تو ماه دوم اقدام بارد ...

خداروشکر خواهر جونم.

خخخخ ترسیدم تخمک هام تموم بشه زود زود پریود میشم

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 
وقتی پاک میشم۲۱روز بعدش،دوباره میشم

شما دیگه کاملا نرمالی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

فقط اگه مزدوجی به شدت حواست باشه احتمال زیاد قدرت باروریت خیلی زیادی همیشه غیر از طبیعی باید از راه های دیگه هم جلوگیری کنی

البته اگه نی نی نمی خوای

سلام دوستان عزیز اگه از دیجی کالا خرید کردین ممنون میشم پرسشنامه زیر رو تکمیل کنید

پرسشنامه مربوط به پایان نامه ارشدمه، ببخشید فکر میکنم اینجا بتونید کمکم کنید، مرسی

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8GhZ7Qm8LAu1saNE5LX3PG4bxl9ebKFlV_X0Zra1oLv04Ag/viewform?usp=sf_link

خداروشکر خواهر جونم. خخخخ ترسیدم تخمک هام تموم بشه زود زود پریود میشم

خواهر اینطوریه ..هر وقت ببینی پریوده ..😁 حتی دکتر گفته تا ۵۵ سالگی پریود میشی و احتمال بارداری خیلی بالا هست ..دوقلو هم داره ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴