2737
2739

استارتر عزیزمگذاشتمت تو علاقمندیام

اگر میخواستی دستور پخت غذای نینی بزاری یه نسخه هم تو این تاپیک بزار استفاده کنیم ممنون میشم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم میخواستم بگم😁 اینا رو از کجا بلده استارتر👌🏻

اره توبیشترتاپیکاازاستارترامیپرسم چی به بچه هاتون میدیدهمسون میگن سوپ وفرنی وحریره بادوم وزرده تخم مرغ وپوره سیب زمینی همین .استارترخیلی هنرمنده همه چی بلده😞😞

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
اره توبیشترتاپیکاازاستارترامیپرسم چی به بچه هاتون میدیدهمسون میگن سوپ وفرنی وحریره بادوم وزرده تخم م ...

دقیقا درست میگی منم دیدم فقط اینارو مینویسن 😅

اشکال نداره ناراحت نباش شما هم یاد میگیری مامان مهربون😘😘

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
 من اینارو بهش میدم  صبحانه .. زرده با کره ،شیرتلیت، عدسی ، میان وعده ،شیرخرما ، حلوای ...

اش حبوبات وکرم سیب چه جورمیدرستی

دقیقا درست میگی منم دیدم فقط اینارو مینویسن 😅 اشکال نداره ناراحت نباش شما هم یاد میگیری مامان مهرب ...

عزیزم همش که من نبایدبپرسم توام هرکدوم بلدنیستی بپرس توضیح بده جورتوروهم من بایدبکشم 😟😟😒😒😞😞😒

عزیزم همش که من نبایدبپرسم توام هرکدوم بلدنیستی بپرس توضیح بده جورتوروهم من بایدبکشم 😟😟😒😒😞😞😒

خخخخ😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

باشه چشم 

عاخه من بچم هنوز نیومده باز خوبه تو همونارو هم بلدی من همونا رو هم بلد نبودم😵😵😅😂😂😂

ولی باشه بخدا اگر چیزی ت‌و سایت دیدم برات ک‌پی میکنم میفرستم 

الان درخواست دوستی میدم بهت قبول کن🙏🏻🙏🏻🌹  

خخخخ😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣 باشه چشم  عاخه من بچم هنوز نیومده باز خوبه تو همونارو هم بلدی من همونا ...

نه عزیزم منظورم اون نبودمیگم بالادیدی استارترچه چیزایی گفت میپزه ازبین اونااونی که بلدنیستی بگودستورش بزاره همش من نپرسم نفهمه هیچی بلدنیستم خخخ .اره میدونم بارداری ایشالاچندماه دیگه به سلامتی بغلش میگیری

2740
نه عزیزم منظورم اون نبودمیگم بالادیدی استارترچه چیزایی گفت میپزه ازبین اونااونی که بلدنیستی بگودستور ...

باشه حتما ازش میپرسم تگت میکنم بیا بخون😍😍❤️❤️❤️

خیلی بانمکی میدونستی😁

ممنون عزیز دلم خدا نینیتو حفظ کنه😘🌹

[QUOTE=80127929]اش حبوبات وکرم سیب چه جورمیدرستی[/QUOTE

آش،حبوبات عدس لوبیا یک قاشق غذا خوری پیاز یک چهارم یک پیاز، گوشت چرخکرده یک قاشق-برنج یک قاشق 

جعفری شوید گشنیز ریزشده یک قاشق -کره نصف قاشق

عدس لوبیا رو ک قبلا خیس کردین و ابشو عوض کردین با گوشت و پیاز کامل بپزین بعد برنج و سبزی رو اضافه کنین،تا برنج لعاب بندازه در انتها کره رو اضافه کنین ..دوست داشتین میتونین ماست هم کمی اضافه کنین،

کرم سیب ..ارد برنج یک قاشق ،اب یک فنجان ،سیب رنده شده یـک عدد

ارد برنج و یک فنجان اب رو قاطی کنین بزارین بپزه سیبم پوست بگیرین رنده کنین  و اضافه کنین یک ربع زمان بدین تا کامل بپزه و نرم بشه

[QUOTE=80127929]اش حبوبات وکرم سیب چه جورمیدرستی[/QUOTE آش،حبوبات عدس لوبیا یک قاشق غذا خوری پیا ...

سوپش عزیزم باپشت قاشق له میکنی میدی یامثل من باگوشت کوب برقی

باشه حتما ازش میپرسم تگت میکنم بیا بخون😍😍❤️❤️❤️ خیلی بانمکی میدونستی😁 ممنون عزیز دلم خدا نینیتو ...

قربونت تک کردن نمیخوادشماهمون سوالت بپرس .اخه دیگه تشک لحاف اوردم توتاپیکش لنگرزدم کجابرم😅😅

من از غذا های ک بالا گفتم شات گرفتم سیو کردم ک هردفه خاستم درست کنم راحت پیدا کنم 

میفرسم اینجا ببینین 

بعدم  حتما غذایی ک درست میکنین تا یک سالگی میکس کنین من همه اینارو میکس میکنم ک بچه اذییت نشه

راستی یه چیز دیگه 

جوانه عدس گندم درست کن خودت بعد پودر کن هر دفه یه قاشق بریز تو غذاش 👌

سویق هم میگن خوبه برا وزن بچه تو هر سنی باشه من برا پسر پنج سالم و برا این پسرم ک یازده ماهشه میخام بگیرم