2737
2739
عنوان

بچه ها دندون عقل😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 27 پست
خدایی ترس  داره حق داری منم یکی پارسال کشیدم یکی هفته قبل خیلی میترسیدم حالا واسه تو که جراحی ه ...

بخیه میحوره بعدشم یک سردردی میشی ک حدنداره

الان گلومو فکمو درگیر کرده 

مث برف باش....زیبا ولی سررررد:-)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دوسال پیش 220دادم واس دندون😠چ خوب دادی

گلم من رفتم کلینیک شخصی...واقعا کارشون عالی بود حتی موقعی ک امپول رو ب لثم میزد بخدا اگه متوجه شدم...ولی قیمتشون بالاست دوتا دندون شد 800 تومن

2740

اره...تو عکس ک خودمم دیدم ریشش کج بود...ولی من هیچ دردی ندارم ولی احتمال اینکه تو بارداری روی دندونای دیگم فشار بیاره خیلیه...من واس چکاپ دندون قبل بارداری رفتم ک گرفتار شدم

اره...تو عکس ک خودمم دیدم ریشش کج بود...ولی من هیچ دردی ندارم ولی احتمال اینکه تو بارداری روی دندونا ...

کاملا پنهانه دندون؟اخه مال منک کجه رفته تو لپم اذیتم میکنه ولی شمااگ اذیت نیستی چرا پیگیر شی

مث برف باش....زیبا ولی سررررد:-)
کاملا پنهانه دندون؟اخه مال منک کجه رفته تو لپم اذیتم میکنه ولی شمااگ اذیت نیستی چرا پیگیر شی

راستیتش از پنهان بودنش نمیدونم دکتراهم چیزی نگفتن...ولی منم فعلا بیخیال اون یکی میشم...شما تو بارداری دندوناتون اذیت میکرد یا ن؟