2737
2739

سلام دوستان.من به دلایلی دکترمو میخوام عوض کنم.میخواستم برم پیش دکتر مرجان حقیقت زنگ زدم منشیش گفت قبولت نمیکنه چون ماه پایین نیستی.میخوام دکترم ویژگیهای زیر رو داشته باشه:

-خوش اخلاق باشه و درست به حرفم گوش بده

-دکتر خوب و باتجربه ای باشه و ناشی نباشه

-برای زایمانم خوب باشه و الکی نفرسته سزارین

-الکی دارو نده و بیشتر رو تغذیه درست تاکید داشته باشه نه اینکه بجای تغذیه درست دارو بده

-تناسب اندام بارداری رو دقت کنه

-حتی الامکان تک نفره ویزیت کنه

دکتر حقیقت همه این ویژگیهارو داشت ولی متاسفانه قبول نمیکنه.اگه میشناسین لطفا معرفی کنید با بیمارستانی که زایمان میکنه.ممنون

دکتر زهرا فتوحی عالیه

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر بهناز خانی،خیلی با تجربه س

خودش رئیس بیمارستان بهشتیه،بیمارستان سپاهان هم زایمان میکنه

و بسیار باحوصله برای زایمان طبیعیه

به تناسب اندام هم اهمیت میده و تغذیه درست

من چه گویم 
2728

همه ویژگی هاتو داره 

عضو انجمن تهران هم هست با کلی لوح تقدیر

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2738
مطبش کجاس عزیزم؟همه این ویژگیهارو داره؟کجا زایمان میکنه؟

مطبش نظر شرقی جنب تالار اندیشه عالیهه کلینیک خانواده و سعدی زایمان میکنه

دکتر بهاره اربابی مطبش شاهین شهره ولی بیمارستان سعدی زایمان میکنه. عاااااالیه دستشم خیلییی خوبه

اربابی رو شنیدم خیلی پولکیه.دیگه کلا بهش فکر نکردم.شما پیشش بودی خودت؟

2706