2733
2734
عنوان

روانی شدم از دست بچه هام😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 66 پست

دلم میخواد یه جایی بود خودم میرفتم استراحت میکردم از دست اینا

واقعا آدم شارژش تموم میشه میخواد تا اخرشب انرژی داشته باشی

یعنی شب هم تا تو تخت خوابیدم بالا سرم هستن دارم جوابشون میدم

بعضی بچه ها خیلی ساکت تر هستن

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم این روزها میگذره .خداروشکرکن که بچه داری اونهم دوتا .باهم بازی میکنن خونت گرم وشاده.یذره دیسیپلین بخرج بده یه ساعت خاص برای خودت در نظر بگیر .برای خوابو استراحتت

الهی و ربی من لی غیرک
سه تا زیاده😢

حالا من چارتا میخوام. فعلا یدونه 8 ماهشهو دارم.

چند سالشونه؟ پسرن؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
وای چقدر همه چیز رویاییه دخترت هم که بزرگ شده کمک دستت هست؟

چی رویاییه؟
اره کمک دستمه خیلی ولی خب اونم درس داره نمیتونه همش کمکم کنه که

خوشبختی یعنی هم مامان سه تا بچه باشی هم یه عاشق دیوونه😍 کاربر sogolikhanom1 م ترکوندنم 😥
منم دوتا دختر سه ساله و شش ساله دارم  چراغها رو خاموش کن بخوابن،  قانون خونه ما اینه  ...

الان که روزه چراغا روشن نیست خونه هم روشنه

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
دلم میخواد یه جایی بود خودم میرفتم استراحت میکردم از دست اینا واقعا آدم شارژش تموم میشه میخواد تا ا ...

من حالا پسر بزرگم ۶ سالشه بچم آرومه و اذیتی نداره اما این دومی ۲ سالشه یه هفته اس که مریضه امونمو بریده😭 خیلی بداخلاق،لج باز، بدقلق شده...

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
دلم میخواد یه جایی بود خودم میرفتم استراحت میکردم از دست اینا واقعا آدم شارژش تموم میشه میخواد تا ا ...

صبحا بیشتر بخواب به نظرم این تنها راه چون الان فصل مدرسه هست تا ظهر مدرسن دیگه نه؟

پسرت که بزرگه مدرسه میره اونم که لابد پیش دبستانی میره صبحها تا ظهر به خودت برس و استراحت کن

حالا من چارتا میخوام. فعلا یدونه 8 ماهشهو دارم. چند سالشونه؟ پسرن؟ 

یه دختر ۱۳ ساله دارم یه دخترو پسر ۲ ماهه

خوشبختی یعنی هم مامان سه تا بچه باشی هم یه عاشق دیوونه😍 کاربر sogolikhanom1 م ترکوندنم 😥
هر چی خونه هستن مث سگ و گربه بهم میپرن..هوا هم سرده که برن جایی بخدا دیگه نمیکشم...از سر درد سرم دا ...

عصرا بزارشون یه کلاسی که شمام استراحت کنین. 

سرده چیه. لباس گرم بپوشون. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.