2737
2739
عنوان

فردا باید برم ارمایش بارداری😢😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 76 پست
ب شوهرت نگو بی بی زدم خودت بزن شاید نشون بده البته بازم اگ میدونی ک واقعا خدای نکرده اگ منفی بشه اعص ...

ممنون عزیزم همون فردا میزنم الان اگ بزنم منفی بشه دق میکنم تا صبح..اول بی بی چک میزنم بعدم میرم آز

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین بی بی دیر تر نشون میده از آزمایش...اگه هوس کردی بی بی بزنی منفی هم شد اسنرس نگیر...برا منم چهار پنج روز از پری گذشت نشون داد قبلش همش منفی میشد...بلاخره چه امشب با بی بی چه فردا با آز میفهمی 

2728
ببین بی بی دیر تر نشون میده از آزمایش...اگه هوس کردی بی بی بزنی منفی هم شد اسنرس نگیر...برا منم چهار ...

من میخوام فردا اول بی بی بزنم بعدشم برم ازمایش امکانش هست ک یکی از اینا اشتباه بشه؟؟

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
ممنون عزیزم همون فردا میزنم الان اگ بزنم منفی بشه دق میکنم تا صبح..اول بی بی چک میزنم بعدم میرم آز

باشه گلم صبح بزن اما من همیشه واس بارداریم صبحم تست میزدم دقیق نشون نمیده صبح برخلاف اینکه میگن من همیشه وقتای دیگه پر رنگ صبح کمرنگ تر حالا شما صبحم نزن تست برو یهو آزمایش وان شاالله بیا خبرخوشو بهمون بده😍

2738
باشه گلم صبح بزن اما من همیشه واس بارداریم صبحم تست میزدم دقیق نشون نمیده صبح برخلاف اینکه میگن من ه ...

باشه عزیزم ممنون ...چشم اگ خبری شد تگتون میکنم..برام دعا کن😚😚

منم قرار این ماه آی یو آی کنم، کجا انجام دادی؟ خودتون هم نزدیکی داشتين؟ از کجا میدونی فردا باید ب ...

مشهد نوین...اره بعداز ای یو ای مشکلی نداره نزدیکی..خودشون گفتم ۱۴ روز بعد برو

من میخوام فردا اول بی بی بزنم بعدشم برم ازمایش امکانش هست ک یکی از اینا اشتباه بشه؟؟

بی بی احتمالش هست ...آزمایش خونم ممکنه چرا نباشه ...یه سهل انگاری ..اما در کل آز مطمئن...

توکلت به خدا باشه شاید بنظرت دیر جوابتو بده اما بعد ها میبینی چقد خوب جوابتو داده...نگران نباش..راحت شوهرتو بغل کن بخواب