2737
2734
بخاری روشن کرد گفت احساس میکنم دارم سرما میخورم  منم با اون خستگی پاشدم شلغم پختم براش گفتم ال ...

اولین اشتباه!چراوقتی می دونیدمتاسفانه همسرقدرنشناسی داریدانقدرازخودگذشتگی نشون میدی؟شماوقتی خسته ای بایداستراحت کنیداونهم خستگی بابت مهمون های همسرتون نه اینکه به پذیرایی مشغول شید

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا اینو گفت اخه ؟؟  انتظار داشته چی ببری مگه ؟؟

گفتش چرا نسکافه برا نیوردی 

من گفتمش چون گفت میخواد سرما بخوره اینو ببرم چون وقتی مریض شه دیگه امونمونو میبره

خدایا اگر ممکنه مارو با اتفاقای خوب غافلگیر کن...         باتشکر  
2728
اره حق داری تو تنهاییم بگن ادم ناراحت بشه چه برسه جلو کس دیگه

بخدا قسم الان ایقد دلم داره میلرزه و اشکام داره میریزه ک حد نداره 

به شوخی یا هر چیزی دوست نداشتم جلو اونا که واسه اولین باره دیدمشون ایطور  حرف بزنه

اصلاایشون هیچ وقت نبایدچنین حرفی به زبون بیاره چه جلوغریبه چه آشنا!چه معنی میده انقدروقیحانه صحبت کردن؟دوستِ عزیزازهمین حالابه صحبت های این چنینی همسرتون واکنش نشون بدیدوگرنه خیلی زود دیرمیشه

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
اصلاایشون هیچ وقت نبایدچنین حرفی به زبون بیاره چه جلوغریبه چه آشنا!چه معنی میده انقدروقیحانه صحبت کر ...

ایقد بد شانسم که حتی دخترمم ک ۴ سالشه فقط سمته باباشه  

بخدا قسم الان ایقد دلم داره میلرزه و اشکام داره میریزه ک حد نداره 

باید صحبت کنی باهاش البته زیاد نشون نده بفهمه حساسی دیگه بهش فرصت اذیت کردنو دادی ،

اگه دخترنون بزرگه اون واکنش نشون بده به حرف باباش  بهتره بنظرم 

2740
ایقد بد شانسم که حتی دخترمم ک ۴ سالشه فقط سمته باباشه  

دخترهاتواین سن به شدت بابایی هستن این مساله مهمی نیست ولی شمابایدرفتارتون تغییربدین ازخودگذشتگی بیش از اندازه باعث اسیب روحی وجسمی برای خودتون میشه مخصوصاکه بایه فردقدرنشناس طرفید

بخدا دیگه بریدم دوس داشتم یه بار جلو بقیه بهم احترام بزاره 

مرده ایقد جلو شوهرم به زنش احترام میزاشت ک حد نداشت ولی شوهر من

[QUOTE=80004747]بخدا دیگه بریدم دوس داشتم یه بار جلو بقیه بهم احترام بزاره  مرده ایقد جلو شوهرم به زنش احترام ...[/QUO

درکت میکنم همسر منم اوایل منو همش جلو بقیه ضایع میکرد و بی احترامی

[QUOTE=80004747]بخدا دیگه بریدم دوس داشتم یه بار جلو بقیه بهم احترام بزاره  مرده ایقد جلو شوهرم ...

الان بهتر شده کاری کردی

یه دلیلش اینه خودت باید بیشتر از اینا به خودت احترام بذاری حواست ب این مورد باشه هااا تا خودت به خود ...

به نظرت باید چیکار کنم 

2706