2733
2734
عنوان

خواهرزاده بیشعور شوهرم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 67282 بازدید | 308 پست

من برادر شوهرم یه مرکز روان داره دوتا خواهراش ائنجا کار میکنن هرچه میگن ما رو بیمه کن قبول نمیکنه. اونوقت چطوری شما 10نفر رو همین جوری بیمه کردین  

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسادت زنا خیلی خیلی خطرناکه، نزار طوری بشه که حتی از روبوسی هاشونم حسادت کنن! این رو دیدم که میگم

شاید خودتون اینجورید فکر میکنید دیگران هم اینجوری هستن شاید هم رابطه همسرتون با بچه ها رو قطع کردین اینجوری به این خانوم میگین

چه قدر یه ادم باید از نظر روحی عقده ای و مریض باشه به بچه اسیب برسونه  

والا ماهم زنیم اتفاقا خواهرزادههاو برادرزده های همسرم خیلی دوستش دارن بهش میچسبن اصلا مشکلی ندارم یا زنداداشهای  خودم 

2731
عزیزم بچه هام خیلی خیلی دوستشون دارن داداسام هم عاشق بچه های منن چون یدونه خواهرشونم😔چطور میتونم تر ...

عزیزم اینجوری نیست همچین ادمهایی مشکل روحی دارن و مریضن باید درمان بشن کلا خطرناکن به همه ممکنه اسیب بزنن چون مریضن

ولی اکثرا اینجوری نیستن

منم همسرم وابسته برادرزاده ها و خواهرزاده هاشه اصلا مشکلی ندارم خدایی زنداداشهای خودمم متقابلاخانومن 

بچه خواهرشوهر منم همینطوره.دختره و ۱۰ سالشه همش چسبیده ب شوهرم.الان ما خانوادمون شهرستانن دوهفته یکب ...

خدای من چه قدر بدجنسید 

حالا چه اشکالی داره به داییش بچسبه؟حالا اینهمه بچه تون پیش پدرشه اون بیچاره دو هفته یک بار داییش رو میبینه 

دلتون چه قدر کوچیکه گناه داره نکنید این کارها رو مگه خودتون بچه برادر و خواهرتون رو دوست ندارید؟

وای استارتر چرت میگه 

اولا اینا واسه نمایندگی بیمه کار میکنن صدرصد خصوصیه و استخدامی در کار نیست  فقط بابت هر بیمه پورسانت میگیرن مثل خر هم سرشون کلاه میزارن

من خودم قبلا این شغل رو داشتم  متنفر شدم اومدم بیرون یعنی عملا از ما میخواستن با دروغ و دغل بیمه بزنیم فقط

خدایا مرسی که هستی 
خدای من چه قدر بدجنسید  حالا چه اشکالی داره به داییش بچسبه؟حالا اینهمه بچه تون پیش پدرشه اون ب ...

عزیزم چسبیدن فرق داره.هرجا میخوایم بریم دنبالمونه اصلا پیش باباش یا اون یکی برادرشوهرم نمیره همش چسبیده ب شوهر من و دختر ده ساله میره میشینه رو پاهای شوهرمو ازش میره بالا

2740
چکار میتونستم کنم؟یه کم داد و بیداد،راه انداختم و بعدشم باهاش قهر کردم

عزیزم مگه نمیگه باید مثلا10نفروبیمه کنه همون مبلغ اولشو انتخاب کنه(20تومن) ماهای بعدشم دیگه نریزه اون موقع حال خواهرزادشم گرفته میشه ایشون نماینده فروشن هستن برا اینکه خودش کارمزد بگیره اونجوری دروغ میگه دیگه20نفرشم تموم میشه نمیتونه دروغ بگه 

عزیزم چسبیدن فرق داره.هرجا میخوایم بریم دنبالمونه اصلا پیش باباش یا اون یکی برادرشوهرم نمیره همش چسب ...

اون بچه مشکلی نداره حسش طبیعی شما دلت رو بزرگ کن    

کلا یه تاپیک شما هم خوندم راجب مادرشوهر 

کلا طرز فکر وحشتناکی دارید من واقعا ترسیدم موفق باشید 

ماشین ۱۵۰تومنی نخری هم میشه هااین چیزی نیست که به خاطرش خودتو این همه عذاب بدی...درضمن واس۱۵۰میلیون ...

اونموقع با ١٥٠ ميشد ماشين خريد عزيزم الان سراتو ٢٧٠ تومنه با ١٥٠ بايد لابد بلريانس خريد 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
شوهرمم پنج نفر رو با پول خودش بیمه کرد کمکی باشه واسه خواهرزاده ش  خلاصه بعد چند روز دیدم دوبا ...

حالا چه نوع بیمه ای هست؟

میشه یه صلوات برای رفع گرفتاری ام بفرستید
2706