2737
2739
عنوان

چرخ خیاطی برادر خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12715 بازدید | 29 پست
۸۰۰ خریدم

سلام، نو خریدی؟؟

من دسته‌دومشو خریدم امشب ۸۵۰ هزارتومان بدون کارتون🙂بعد دیدم چندتا مغازه اون طرف تر مثل همون با کارتون میده ۷۵۰ /: بابام به حرف نکرد پس بدیم ، تازه چندتا خش هم داره روی بدنش

سلام، نو خریدی؟؟ من دسته‌دومشو خریدم امشب ۸۵۰ هزارتومان بدون کارتون🙂بعد دیدم چندتا مغازه اون طرف ت ...

اره مال من نو بود ..ولی من پارسال خریدم ها ...شایدگرون  شده ...

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه ژانومه خیلی گرون بود فروشنده گف این خیلی خوبه ولی جاریام میگن ژانومه بهتره دودل شدم 😕

به سادی استفاده کنی به حرف جاری نباش از الان.مبارکت باشه

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2731
2738
سلام خوبید؟از چرختون راضی بودید؟

سلام اره .البته منکه خیاط نیستم دایم درحال استفاده باشه ولی کارش خوبه واسه استفاده شخصی 

سلام منم یه چرخ خریدم اسم برادر مدل سوریل دست دوم ۴.۵خریدم بنظرتون خوبه نگه دارم نظرتون درمورد چرخ ب ...

سلام .منکه راضی بودم ازش هرازگاهی چیزی لازم بشه بدوزم خیلی دوخت خوبی داره 

سلام .منکه راضی بودم ازش هرازگاهی چیزی لازم بشه بدوزم خیلی دوخت خوبی داره 

سلام منم چرخ خیاطی برادر دارم ولی نخ ماسوره رو از نمیکشه بالا پیش تعمیر کار هم بردم ده دقیق کار میکنه بعد دوباره همین جوری میشه ،ازشما تا حالا این مشکل رو نداشته راهنمایی کنید ؟

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  
سلام منم چرخ خیاطی برادر دارم ولی نخ ماسوره رو از نمیکشه بالا پیش تعمیر کار هم بردم ده دقیق کار میکن ...

سلام نه گلا نداشته .