2737
2734
عنوان

اخه تااین حدتنبلم من😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر.شوهرمم.مشکل.داره.اخه.من.از.غصه.اون.تنبلی.تخمدان.گرفتم.اینقدر.فکرو.خیال.کردم.که.خوددمم.مشکل. ...

هیچوقت دیر نیسته عزیرم ایشالله همین روزا تاپیک بارداری بزنی.به شوهرت گرده نخل خرما بده خوب جواب میده تخم مرغ محلی هم بده

2731
اهان فکر کردم پسردوستی من ک از پسر متنفرم ازبس جاریم پسر پسرمیکنه ب من میگه دخترزا

ن عزیزم پسر اوردن که شاهکار نیس هر دورو خدا میده قربونش برم.من بچه اولم پسره این یکی هم دختر  دختر عجیب به دل میشینه هنوز ندیدمش ولی حس خیلی قشنگی دارم

2740
اگه.قرار.یه.روز.مامان.بشم.ارزومه.که.دختر.باشه.اینقدر.خوشم.میاد.بعضی.دخترا.کپ.مامانشونن.از.قیافه😊

دخمل من عین خودمه همه چیش مامانم میگه نوزادی خودته انگار 

البته پسرمم کپ خودمه کلا ژنم غالبه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
وای عاشق بوی بارونم 😍😍😍لذت ببر

جات خالى گلم 

هوا دونفرس و من تك نفره دلم گرفته

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
هیچوقت دیر نیسته عزیرم ایشالله همین روزا تاپیک بارداری بزنی.به شوهرت گرده نخل خرما بده خوب جواب میده ...

باشه.میخام.برم.....ایشالله.دخملت.صیحو.سالمو.صالح.باشه.عشقم😍😍😍😍😍😘😘😘

2706