2752
2734

سلام

راستش من خیلی به کار در منزل نیاز دارم .دیروز  تبلیغ کار در منزل دیدم که بسته بندی چسب برق بود .اول حق ثبت نام 32 تومن ازم گرفتن الانم میگن 1900000 واریز کن به عنوان ودیعه.

که پایان کار و قرارداد بهت تحویل میدیم.

نمیدونم چیکار کنم .کسی این کار رو ثبت نام کرده تا حالا ؟؟؟ اسم مدیرعامل شرکتشم موسی حیدری ه

تعداد رای : 10
نظرسنجی
😐
6
60%
😐
4
40%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزيزم كلاهبرداريه

ما چند سال پيش مونتاژ ميداديم خونه ها تازه التماسشونم ميكرديم

اينا چه شانس دارن پول هم ميگيرن

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم اوایل تابستان بود فک‌کنم زنگ زدم 

بسته بندی فی .لتر هوا ماشین بود

خانمه گفت دومیلیون داری توضیحاتو بدم

گفتم مشورت کنم بهت زنگ بزنم

زنگ نزدم نمیگه دومیلیون داشتم چرا میرفتم کاربسته بندی  

این شرکت دستکارتلنت کلاهبرداریه ومال سیدموسی حیدری که پولها بحساب خلنم مرضیه حیدری عزت ساکن خیابان مدرس همدان و تحت تعقیب به جهت کلاهبرداری میباشن لطفا در صورت مال باختگی ابتدا به دادسرا رفته شکایت نمایید سپس به یکی از دفاترخدمات قضایی رفته ثبت شکایت نمایید سپس از پلیس فتا باشماتماس گرفته و شکایت پیگیری میشود خداکنه زودتر دستگیر بشن وپول همه برگردانده بشه

سلام.من ثبت نام کردم گفتن فتو کارت ملی بفرس یک میلیونو چهارصد بریز کارو بفرستیم منم ریخنم بعدم تا دو سه ماه همش میگفتن تکمیل ظرفیت نشده شهرتون هفته دیگه میفرستیم.که نفرستادن بعد گفت شنارهکارت بده مولتو بریزم شماره کارت دادم دیگه جوابمو ندادن.شکایت کردم به هیچ جا نرسیدم.بعد از دفتر خدمات قضایی بهم گفتن پیگیری نکن دو برابرشو باید خرج کنی به جایی نمیرسی.من نمیدونم کی میخواد جواب این کلاهبرداریا رو بده.چرا پلیس پیگیری نمیکنه

سلام منم چند روز پیش آگهیشونا تو دیوار  اصفهان دیدم به خواسته یه بنده خدایی براشون ثبت نام کردم تلگرامشون به اسم سارا احمدی بود نوشته بودن 35 بدم تا کار را بفرسته حتی شماره کد پستی و آدرس هم خواستن تا بفرستن در خونه 35 تومن به اسم فردی به نام یحیی نوائیان بود با این شماره حساب6037997158634171 فرستادیم اما خبری ازشون نشد کلاه برداریه واقعا خدا ازشون نگذره که از اعتماد قشر ضعیف سو استفاده میکنن.