2733
2734
۱۲ هفته ..اخه مشکل معلولیت اینا تو فامیلامون نداریم ازدواجمون هم فامیلی نیست بعدشم حالم بده اصلا حوص ...

نمیدونم چی بگم بازم ب دکترت بگو ببین چی میگه من کلا 200 تومن شد سونو 160 ازمایش 40 تومن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چی بگم بازم ب دکترت بگو ببین چی میگه من کلا 200 تومن شد سونو 160 ازمایش 40 تومن

خوب شده الان فک کنم نزدیک ۴۰۰ بشه

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
انومالی ستون فقرات وقلب وکلیه اینارومیبینن جنسیتم باقطعیت میگن بهت عزیزدلم من 17 هفته رفتم ولی بهتره ...

ممنون عزیزم 

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
2731
2738
من وشما تیکرهامون مثل هم هستش شما طبیعی زایمان میکنین یاسزارین؟

سلام   معلوم نیست    بچه عرضی بوده تا حالا  ولی  خب دکترم خیلی با سزارین مقاومت میکنه    شنبه برم ببینم چی میگه 

وزن اولیه ۱۰۴    وزن فعلی ۸۴.😄👌این راه ادامه دارد    خدایا دستمو محکم بگیر 
من وشما تیکرهامون مثل هم هستش شما طبیعی زایمان میکنین یاسزارین؟

شما چی مشخص شده چطوری زایمان میکنین 

وزن اولیه ۱۰۴    وزن فعلی ۸۴.😄👌این راه ادامه دارد    خدایا دستمو محکم بگیر 
خب اگه توسونو بگه مشکلی نیست ازمایش لازمه بازم؟

من سونو تنها رفتم ازمایش ندادم سونومم کاملا سالم بود شکرخدا دیگه با میل خودم ازمایش ندادم.شمام نگران نباشید انشاالله که بچتون سالمه سالمه و اگه هزینش براتون زیاده ازمایشو ندید

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2706