2733
2739

سلام من تو تایپیکی که خیلی هم پرطرفدار بود در مورد روغن رازیانه و رفع موهای اون خوندم خیلی ها راضی بودند البته قبل از زدن باید شیو کرد یا اپیلاسیون کرد اما بچه کوچیک رو که نمیشه این کار رو کرد میخوام بدونم اگر مو رو شیو نکنیم مثلا پسرم پر موی موی 

کمرش زیر بغلش دست و پاهاش  مو داره دو سال و نیمه هست اخه هم من هم پدرش پر مو هستیم این من رو ازار میده دوست دارم موهای بدنش کم بشه نشون متخصص غدد دادم میگه ارثی هست و بچه مشکلی نداره اما من می خوام ام از این روغن واسه خودم و پسرم استفاده کنم خودم که پر مو و موهای زائد زیر چانه و گردن دارم که عاصی کرده 

اما اصل سوالم اینه که روغن رازیانه  واسه بچه مضر نیست و بدون کندن مو اگر بزنیم تاثیری داره 

خدایا خیلی مهربونی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شما استفاده کردید

من هنوز نه ولی درستش کردم گذاشتم آماده بشه 

سه شنبع هفته دیگه میرم برای اپلاسیون قبل عروسیم دیگه بعد از عروسی ازش استفاده میکنم اگه نتیجه داد تاپیکش میکنم

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      

نه هر چی داره میگذره موهاش بیشتر میشه سیبیل هم داره روی پیشانی پر مو روی گوشاش مو داره اخه وقتی هم بدنیا مد پر مو بود ریخت دوباره در اومد. 

خدایا خیلی مهربونی 
2706