2733
2734
عنوان

شيرازي يا سروستاني اگه اينجا هست ميشه يه لحظه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 29 پست
مادرزن كادو نميده به داماد؟ يا داماد كادو نميبره براي مادرزن؟

تاجاییکه دیدم نه.البته بعضیا دوس دارن هدیه میدن ب داماد اما برعکس رو ندیدم ک ب مادر زن کادو بده

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  
نه ما که همچین چیزی نداریم. مادر زن سلامه نه داماد سلام😆😆😆

من هم تعجب كردم همچين چيزي شنيدم . فكركردم فاميل ما فقط اينجور چيزا ندارن 😂 

داماد سلام ديگه چيه؟ 

بزن بر طبل بي عاري كه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم تعجب كردم همچين چيزي شنيدم . فكركردم فاميل ما فقط اينجور چيزا ندارن 😂  داماد سلام ديگه ...

به شوخی گفتم😂😂😂نیست همچین چیزی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

من تو این سایت شنیدم ک مادر زن سلام داماد یه کادو میده مادر زنش مثلا انگشتره سکه پول اینا ولی ننیدونم شیرازیا رسم دارن یا نه ...

کاربرسال 95 هستم قطعم کردن کاربری قبلیم khبود..برا زودتر مامان شدنم صلوات بفرستین..ممنونم
من تو این سایت شنیدم ک مادر زن سلام داماد یه کادو میده مادر زنش مثلا انگشتره سکه پول اینا ولی ننیدون ...

آره اتفاقا من هم ديدم يكي توي سايت ميگفت ولي خودم هم نميدونم شيراز رسم هست يا نه😅 ولي مثل اينكه دوستان ميگن شيراز رسم نيست😊

بزن بر طبل بي عاري كه 

عزیزم ما این رسم رو داریم سه روز بعد عروسی داماد با مادر یا خواهرش میره پیش مادر زنش و معمولا شیرینی با کادو که سکه یا انگشتر هست هم میبره البته مادر عروس هم به خانواده داماد کادو میده که قبل عروسی و دوران عقد هست کلا خیلی رسمای پیچیده ای داریم   

عزیزم ما این رسم رو داریم سه روز بعد عروسی داماد با مادر یا خواهرش میره پیش مادر زنش و معمولا شیرینی ...

آها ☺️🤔 يعني هم داماد كادو ميبره و هم مادرعروس كادو ميده 

عزيزم سروستاني هستيد يا شيرازي؟ 

اون رسمي كه بايد روز عروسي داماد به عروس هديه بده موقعي كه مياد عروس رو ببره آرايشگاه ، داريد؟ 

بزن بر طبل بي عاري كه 
آها ☺️🤔 يعني هم داماد كادو ميبره و هم مادرعروس كادو ميده  عزيزم سروستاني هستيد يا شيرازي؟&nbs ...

عزیزم مادر عروس اون موقع به داماد چیزی نمیده ولی زمان عقد معمولا به پدر و مادر داماد هدیه میدن مثلا ما تابستون داداشم عقد کردن خانواده عروسمون من به ما از این سکه های گرمی کادو دادن به پدر و مادرم لباس و پارچه با نیم سکه طلا زمان آرایشگاه هم رسم نداریم به جز رو نما که فکر کنم همه دارن .در ضمن شیرازی هستم گلم 

عزیزم مادر عروس اون موقع به داماد چیزی نمیده ولی زمان عقد معمولا به پدر و مادر داماد هدیه میدن مثلا ...

آها چه رسم جالبي عزيزم ☺️ 

رسم رو نما چي هست عزيزم؟ 

بزن بر طبل بي عاري كه 
2706