2733
2739

سلام خانوما  

ميشه درمورد "رسم مادرزن سلام" توضيح بديد كه چجوري هست 

مخصوصا اگه سروستاني هستيد بگيد چجوري رسم داريد

بعد يه چيز ديگه هم شنيدم كه ميگن بايد روز عروسي كه ميخوان عروس رو داماد ببره آرايشگاه ، رسم هست كه يه هديه بهش بده

اگه درمورد اين رسم هم چيزي ميدونيد بهم بگيد 

كلا چي بايد هديه بده 

بزن بر طبل بي عاري كه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرازی هستم سروستان رو نمیدونم

فردای عروسی داماد میره دست بوس مادر زن و پدر زن و یه هدیه هم میگیره میاد.مامان من نیم سکه داد.نمیدونم همین رسم منظورته؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2728
من شیرازی ام اما این رسما رو نداریم ونشنیدم 

من هم يه چند روز بيش شنيدم ولي خودمون نداريم . گفتم شايد فقط توي فاميل ما نيست ولي بقيه دارن

بزن بر طبل بي عاري كه 

شیرازیم. صبح پاتختی داماد و چندتا بزرگتر میرن خونه پدر عروس اوناهم یه کادو میدن ب داماد.مثلا ساعت سکه یا هر چیز دیگه ولی کادوی روز آرایشگاه نداریم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2740
شیرازی هستم سروستان رو نمیدونم فردای عروسی داماد میره دست بوس مادر زن و پدر زن و یه هدیه هم میگیره ...

آره همين منظورمه ☺️ داماد هيچي براي مادرزن نميبره؟ 

آخه از يه نفر شنيدم ميگفت داماد بايد يه كادو براي مادرزن ببره و مادرزن هم يه كادو بهش بده🤔

شما همچين چيزي شنيدي؟ 

در مورد روز عروسي هم كه داماد به عروس هديه ميده هم چيزي شنيدي؟

بزن بر طبل بي عاري كه 
شیرازی ام این رسمو نداریم فقط صب عروسی دوماد میره دست بوس پدر زنو مادر زن

مادرزن كادو نميده به داماد؟ يا داماد كادو نميبره براي مادرزن؟ 

بزن بر طبل بي عاري كه 
شیرازیم. صبح پاتختی داماد و چندتا بزرگتر میرن خونه پدر عروس اوناهم یه کادو میدن ب داماد.مثلا ساعت سک ...

آها 😊 بعد لازم نيست داماد به مادرزن كادو بده؟ 🤔 آخه يه نفر ميگفت كه روز عروسي براي مادرزن سلام يه سرويس طلا براي مادرزن برده😐😳

بزن بر طبل بي عاري كه 
آره همين منظورمه ☺️ داماد هيچي براي مادرزن نميبره؟  آخه از يه نفر شنيدم ميگفت داماد بايد يه كا ...

نه داماد چیزی نمیبره 

در مورد روز عروسی هم چیزی نشنیدم عزیزم

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
آها 😊 بعد لازم نيست داماد به مادرزن كادو بده؟ 🤔 آخه يه نفر ميگفت كه روز عروسي براي مادرزن سلام يه ...

نه ما که همچین چیزی نداریم. مادر زن سلامه نه داماد سلام😆😆😆

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706