2733
2734

شنیدم جلوگیری طبیعی خشکی واژن میاره راسته؟ 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
خواهشا نگین جلوگیری طبیعی طبیعی اصلا روش جلوگیری حساب نمیشه....

من که ۶ ساله طبیعی روش جلوگیریمونه

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه مرد حواسش جمع باشه اوکیه

پیش اب نمیتونه کنترل کنه خودتونو گول نزنید . طبیعی خودش اقدامه . نصف تاپیکای بارداری ناخواسته همونایین ک طبیعی بوده جلو گیریشون 

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
2728
چرا؟؟

ریسک بالایی داره .

دکترا اصلا به عنوان روش جلوگیری قبول ندارن

مخصوصا اگر بدن زن زود بگیره ، در نهایت ناباوری حامله میشه.....جوری که اصلا فکرشم نمیکنه 

ذهن انسان ابله مثل مردمک چشم میمونه، هر چقدر بیشتر نور بتابونی تنگ تر میشه.
2740
پیش اب نمیتونه کنترل کنه خودتونو گول نزنید . طبیعی خودش اقدامه . نصف تاپیکای بارداری ناخواسته همونای ...

شوهر من میتونه 😁

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟
منم اصن دوس ندارم ناخواسته باردار شم و دلیل اصلیش اینه که همسرم غسل نمیکنه نمیخوام وقتی غسل گردنشه ب ...

چرا؟ چه بد؟ اعتقاد نداره ؟ خودت میکنی؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
من بعد از 15سال که این مدلی جلوگیری می کردم باردار شدم ناخواسته.....حواست باشه

۱۵ سااال اینمدلی جلوگیری کردی؟؟؟

ناخواسته باردار شدی بعدش؟؟؟؟!

واقعا ۱۵ سال بچه نمیخواستی 

من یه سال ازدواج کردم دارم پر پر یزنم واسه بچه

🌸❤️ کاربر درسای اسبق، وروجک سابق و دری فعلی هستم😂😂 ❤️🌸
2706