2737
2734

کسی بوده آمپول اچ سی جی زده باشه موقع پریودی باشه ولی هیچ علائمی نداشته یاشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دو بار برای آی یو آی این آمپول زدم و علایم پریود داشتم و پریود شدم

هیچ مشکلی نداریم‌ولی از بعد عید تا حالا تو اقدامم این ماه اولین باری بود ک قرص لترزول خوردمو آمپول زدم

هیچ مشکلی نداریم‌ولی از بعد عید تا حالا تو اقدامم این ماه اولین باری بود ک قرص لترزول خوردمو آمپول ز ...

عزیزم عین من 

منم از اردیبهشت ماه جسته گریخته تو اقدامم ولی باردار نشدم

این ماه رفتم سونو روز سیزده دورم یه فولی ۲۹ داشتم

دکارم آمپول و تایم نزدیکی داده حالا پناه برخدا ببینم چی میشه

شما چند دورت سونو رفتی؟و تایم نزدیکیهات بعد آمپول به چه شکلی بود؟

ای عشق تو را دارمو دارای جهانم❤
2738
عزیزم عین من  منم از اردیبهشت ماه جسته گریخته تو اقدامم ولی باردار نشدم این ماه رفتم سونو روز ...

من روز سیزده سیکلم‌ سونو رفتم از روز قبلش نزدیکی داشتم بعد آمپولم سه روز پشت هم بعدش باز یک شب درمیون 🤪🤪 فردا روز ۲۹ سیکل میشه خدا کنه این ماه دیگه باردارشیم یعنی هر کی دوست داره بشه🙏🙏🙏

من روز سیزده سیکلم‌ سونو رفتم از روز قبلش نزدیکی داشتم بعد آمپولم سه روز پشت هم بعدش باز یک شب درمیو ...

ایشالا عزیزم ب امید خدا😘😘😘

کی بی بی چک میزنی؟

دکتر من بهم شیاف پروژسترون دادن ک از روز بعد اولین نزدیکی بزارم تا ۱۵ روز گفتن روز ۱۵ ام بی بی بزنم

من روز سیزده سیکلم‌ سونو رفتم از روز قبلش نزدیکی داشتم بعد آمپولم سه روز پشت هم بعدش باز یک شب درمیو ...

گلم دکترم بمن گفتن ۳۶ ساعت بعد فقط

قبل و بعد اونم آزادی هر وقت خواستی

۳۶ ساعت بعد مهمه ک رابطه داشته باشب

گلم دکترم بمن گفتن ۳۶ ساعت بعد فقط قبل و بعد اونم آزادی هر وقت خواستی ۳۶ ساعت بعد مهمه ک رابطه داش ...

من ۱۶ساغت بعد از آمپول گفت نزدیکی داشته باش تا سه روز منم انجام دادم احتمالا پنجدشنبه بی بی بزنم اگه انشاالله پری خان نیاد

من ۱۶ساغت بعد از آمپول گفت نزدیکی داشته باش تا سه روز منم انجام دادم احتمالا پنجدشنبه بی بی بزنم اگه ...

بشما شیاف پروژسترون ندادن؟

بمن دادن ک از فردا شب باید تا ۱۵ روز استفاده کنم

نمیدونم شیاف برای چی هست

2706