2737
2739
عنوان

عکس موهامو که گذاشته بودم اینم یکیش ارایشگره ببین چیکار کرد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 43 پست

یه شامپو ضد شوره بزنی همشو میشوره میبره😐😐

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مث افسرده ها نشستم   کارامو میخواستم بکنم همچین تو ذوقم خورد حوصله هم ندارم پاشم کار کنم   ...

خب خانمی اونایی که دیدن نظرشون چیه، این که بلافاصله بعد تغییر یکم آدم دودل بشه فکر کنه خوب نشده طبیعی باید دید بقیه چی میگن ،الان شوهرت دید؟ صبر کن بیاد نظر بده اگه واقعا خوب نشده خوب برو رنگشو درست کنه برات

نه بابا  موهات که رنگش قشنگه  مدلش نمیدونم من مو بلند دوست دارم جسارتا میتونی بگی چقدر ...

والا هنگ کردم انقد ازم پول گرفت یه کوچولو برام رنگ گذاشت ب نیم وجب سرم   یه دونه هم شمع گذاشت ب موهای صورتم   یه دونه هم اصلاح ابرو   اینجا هر جا بری فوقش میشد ۵۰ تومن   ایشون ۹۰ هزار تومن گرفتن کارتمو دستشون دادم کشیدن رسید رو دستم دادن خشکم زد چون جاری هامم اونجا میرن دیگه نمیتونم که چیزی بگم خودمو کوچیک کنم برا همین خندان خندان تشکر کردم اومدم بیرون

2740

موهات ورنگت هردوتاش قشنگه فقط عکس دومت ادم یادباعرض معذرت اونایی می افته که پلیس دستگیرشون کرده ونمی خوان صورتشون دیده شه😅فقط دیگه رنگ نکن بزاراگه سفیدی نداری رنگ موههای خودت باشه

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم