2733
2734
عنوان

پوست خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 277446 بازدید | 677 پست
مرسی که تجربیاتتون رو میاید و میگید.....درسته بهارک جون..بازیگرا برای پوستاشون فک کنم خیلی کارا میکنند.

درباره یکی از تجربه هامم که برای پوستم مضر بوده میگم...
چند سال پیش رفتم داروخونه و گفتم کرم روشن کننده و ضد جوش میخوام...شما چی پیشنهاد میکنی؟د..و خانم دکتر(داروساز) بهم کرم الدوکین داد و گفت دکتر های زیادی این رو توصیه میکنند..

منم استفاده کردم و واقعا برام خوب..بود..به عنوان روشن کننده شناخته میشد..ولی برای جوش هامم خوب بود..مخصوصا که اون موقع 17،18 سالم بود و سنی بود که پوستم گاهی جوش میزد..خیلی رو پوستم تاثیر داشت و شفافش کرده بود ..

ولی اثرات مضرش رو کم کم نشون داد و احساس کردم پوستم داره خیلی حساس میشه..و مثلا دوستم لپم رو میکشید قرمز میشد پوستم....رفتم دکتر پوست..و دکتر گفت( این کرم الدوکین رو در آخرین مرحله که دارو های دیگه جواب ندن ما توصیه میکنیم..اونم برای یک مدت زمان محدود نه اینکه یک سال بزنی...الدوکین ..کرمی هست که هیدروکینش 4 درصد هست و هیدروکین هم زیاد چیز جالبی نیست.....و اگه بخوایم کرمی بدیم با هیدروکین 1 درصد میدیم...مثلا نئوسترا1 درصد...)

.کلا من تجربه زیاد جالبی درباره این کرم نداشتم..پوستم رو خوب میکرد..ولی عوارض داشت..هیدروکین زیاد خوب نیست.و الان 3 سالی میشه دیگه نمیزنم و پوستم خوب شد و دیگه اون حساسیت رو نداره و حساس نیست.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من چند ماه کرم روشن کننده آربیوتین آردن زدم به نظرم تغییرات پوستم محسوس بود هم سفت و کشیده شده بود هم سفید.
من دو جلسه میکرودرم ابریژن کردم الان حس می کنم یه کوچولو پوستم بهتر شده البته این سری دوم که برام عمیق تر زد خیلی پوسته ریزی داشت من یکشنبه هفته پیش کردم و پنج شنبه مهمونی بود صورتم افتضاح بود پوسته ها رو تو حموم با روشور سابیدم که بره .
الان که چند روز ( شش روز ) از میکرو می گذره منافز باز بهتر شده و یه ذره سفت تر شده .
بچه ها منم جدیدا شروع کردم روزی یک عدد زینک نیچرمید میخورم
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
اخه پوست باید درونی باشه تقویتش یعنی تغذیه میوه و سبزسجات ومهمترین عامل هم برای کلازن سازی زینک هست که هم برای مو لازم هست هم برای پوست و ما این عنصر رو تو مواد غذایی فوقالعاده کم داریم و اگر ما بتونیم در کنار اینا روغن ماهی قرص یا هم خود ماهی بخوریم عالی میشه
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
بهشت جووون..به نظر منم یکم شبیه هستند فرم صورتش ....البته چونه اسرا به نظرم یکم کشیده تر بود..ولی خیلیی ناز بود..راستی ماری هم میگفت اسرا شبیه کایرا نلیتلی بود که به نظرم به اونم یک شباهت هایی داشت..مخصوصا وقتی میخندید...کلا خوشگل بود.....
گلاب یکی از بچه ها میگفت استفاده کرده پوستش شفاف و سفید شده....از یکی دیگه از بچه ها هم شنیدم برای پوست خوبه..ولی نگفت دقیقا از چه نظر..ملوس جون هم میگه خوبه..ولی باعث کدر و تیره شدن پوست میشه..اگه استفاده کردید و تجربه ای دارید بیاید بگید لطفا.خودم دو،3 روز هست دارم میزنم..البته دیروز نزدم..الان که شنیدم شاید باعث کدر شدن بشه..یکم دو دل شدم.
اینم یکی از ابتدایی ترین..رایج ترین و به نظرم موثر ترین ماسک های طبیعی...که خودم اگه حوصله داشته باشم استفاده میکنم و تاثیرش رو دیدم..

Mypictures.ir

ماسک خیار

یک خیار را بخوبی با پوست بشویید و سپس آن را به آرامی رنده کنید. آب آن را جدا کرده و با کمک انگشتان پوست را با آب خیار مرطوب کنید. صبر کنید تا آب خیار روی پوست خشک شود.پوست صورت را به آرامی بشویید و از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. این ماسک کمک می کند تا خشکی، چروک شدن و جوش های سر سیاه پوست از بین برود.

melina جون..آربیوتین آردن برای چی هست؟سفت شدن پوست؟دکتر بهت داده بود؟قیمتش چند هست؟الان دیگه نمیزنی؟

منم دو بار تا حالا میکرودرم کردم تا دو سه هفته بعد از میکرودرم پوست صورتم خیلی صاف و شفاف شده بود..ولی بعد این شفافیت کمتر شد..ولی در کل زمینه پوستم رو خیلی خوب کرده.....
دکترم میگفت بعد از جلسه 6،7 تاثیرش رو خیلی میبینی...اگه دنبال این هستی که کاملا پوست صاف و یکدست داشته باشی...میگفت بعضیا بودن بعد از 5،6 جلسه که پوستشون خوب شده...بازم هرچند وقت یک بار میان میکرو میکنند..مخصوصا اگه برنامه ای جشنی چیزی داشته باشن....
فعلا گذاشتم سنای بالاتر .اگه برای پوستم مشکلاتی به وجود اومد.چروک ریز و سطحی...لک و...جلسات میکرو بیشتر کنم و فعلا همین دو جلسه راضی هستم..
2706