2733
2739

سلام. من الان حدود 6 سال هست که با قراداد های کوتاه مدت در یک اداره مشغول به کارم. حقوقم حداقل هست ولی شرایط کاری و محیط و موقعیت کاری بسیار خوب هست. الان من یک دختر دو ساله دارم و همه اش دغدغه دخترم را دارم... حالا که مهد میره ولی خوب از وقتی که کلاس اول بره باید ساعت های طولانی تابستون را از خرداد تا مهر به مدت 4 ماه خونه تنها بمونه! کلاسی جایی هم بخوام بذارم خوب نه میشه گذاشت تنها بره نه اینکه نمیشه از کلاس های تابستون گذشت! همه اش شده استرس برام از الان.... با خودم فکر کردم برم یک رشته ای که مورد نیاز آموزش و پرورش هست بخونم تا 2-3 سال دیگه یه فوق لیسانس بگیرم و اگر جور بود توی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم! تا برنامه کاری طوری باشه که نخوام بچه را تنها خونه بذارم! ......البته این تصمصم را فقط توی ذهنم گرفتم و در حال حاضر کنکور فوق لیسانس شرکت کردم...

از طرفی همکارانم پیشنهاد میکنن که دکترا را در رشته خودت ادامه بده که هم شرایطش را داری و هم برای کارت و بهبود موقعیتت خیلی خیلی خوب هست... 

دو تا تصمیم متفاوت هست که به دو راه متفاوت ختم میشه! 

نمیدونم چکار کنم؟

شما جای من بودید چکار میکردید؟

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!

هيچ كدوم چون معلوم نيست ازمون استداخمي قبول بشي و اگر شدي جايي كار گيرت بياد يا نه

و دكترا هم گرفتن نگرفتنش يكيه هيچ اثري رو درامدت نداره

هزينه اي رو كه ميخواي از نظر ماديو معنوي براي ادامه تحصيلت بكني كه دوزارم به درد نميخوره خورد خورد جمع كن دخترتو مدرسه اي ثبتنام كن كه تابستونا كلاس داررن مثل بقيه سال خيلي مدرسه هاي غيرانتفاعي اينطورين

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من جات بودم دکترای رشته خودمو می خوندم

دوباره بری یه رشته دیگه بخونی 

آزمون استخدامی قبول بشی یا نشی

اصلا آموزش پرورش نیرو بگیره یا نه

آزمون قبول بشی یا نشی اوووووف

کارتو بچسب.غصه سه چهر سال دیگه رو از الان میخوری؟خب اون موقع می تونی بزاری پیش مادر بزرگش

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2728

عزیزم هنوز خیلی مونده به اون موقع حالاخدامیدونه تااونوق چه چیزایی اتفاق بیوفته

ساعت کاریت چن تاچنده؟واینکه ازخونتون چقد فاصله داره؟

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  

در مورد دخترت

تو دوران مدرسه یه سری موسسات کلاسهای پشت هم دارن که مثلا صبح تا ظهر یا حتی بعد از ظهر هست و می تونید از اونها استفاده کنید..هیچ تضمینی برای استخدام تو آموزش و پرورش نیست

ادامه رشته تحصیلی خودتون بهتره،به هر حال تسلط بیشتری دارید و زودتر به سرانجام میرسه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

نمیدونم والا ازطرفی اگ کار بکنی خلابرای بچت بوجود میاد ازطرفی هم زحمت کارت رو کشیدی تااونجایی ک من میدونم اموزش و چرورشو بیخیال شو چون هم به این سادگیا استخدام نمیکنن و حق التدرسی احتمالا بر دارنت که اونم ممکنه هرجایی بیوفتی شاید دورتراز خونت بیوفتی واینکه کلی کلاس ضمن خدمت دارق پس فک نکن تایم زیاد میاری اتفاقا کله وقتتو پرمیکنه بنظرم اگ نیازمالی نداری تمرکز و وقتتو رو بزاربرای دخترت که هم رو تربیتش کاربشه هم تنها نباصه

خدایا شکرت تنهام نزار
عزیزم هنوز خیلی مونده به اون موقع حالاخدامیدونه تااونوق چه چیزایی اتفاق بیوفته ساعت کاریت چن تاچنده ...

7:15 تا 3 بعد از ظهر

خونه هم نزدیک هست

2738
هيچ كدوم چون معلوم نيست ازمون استداخمي قبول بشي و اگر شدي جايي كار گيرت بياد يا نه و دكترا هم گرفتن ...

یه سوال میتونم ازت درمورد مدرک وحقوق بپرسم ؟

البته اگه سررشته داری؟!

7:15 تا 3 بعد از ظهر خونه هم نزدیک هست

توتایم کاریت ینی نمیتونی بری یه سربزنی؟

به نظرمن تو سال های حساس وسخت رو پشت سرگذاشتی مابقی خودش اوکی میشه فکر چیزی رونکن ازالان

من ساعت کاریم از8تا17 ومن تاساعت20میمونم واسه اضافکاری بچه هم هنوز خدا قسمتم نکرده ولی خوب به طبع اگه بچه بیارم همون 17رومیمونمومیرم

ببين جاي د ولتي ارشد با ليسانس 100-150درماه بيشتره

دكترا با ارشد نهايت 200-250 درماه بيشتره

اصلا به هزينه و زماني كه صرف ميكني نميارزه

بخصوص كه بچه داري

جاي خصوصيم كه كلا به مدركت كار ندارن

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
فوق لیسانس 1700-1800

مرسی عزیزم که جواب دادی

منظورازسوالم اینه که کسی که کارشناسی باشه وبخاد مدرکش رو به ارشد ارتقا بده چن درصد افزایش میدن؟

توتایم کاریت ینی نمیتونی بری یه سربزنی؟ به نظرمن تو سال های حساس وسخت رو پشت سرگذاشتی مابقی خودش او ...

8 صبح تا 8 شب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

والا 8 تا 5 بعد از ظهر هم خیلی زیاده

2706