2733
2734
نمیخوایم ای وی اف کنیم بقول شما میخوایم مشگلامونو پیدا کنیم نیترسم بریم مرکز درمان نا باروری بدون ای ...

نه خب برید پیش دکتر انشالا حل میشه کار ب اونجا نمیرسه عزیزم 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

عزیزم من بهت یه دکتر معرفی میکنم اگر بری مطمئن باش هر مشکلی چه خودت چه همسرت داشته باشین پیدا میکنه و درمان میشین،دکترش از اونا نیست که تندی بفرسته آی وی اف،اول همه چیز رو بررسی میکنه بعد تصمیم میگیره،به خدا خیلی ها هستن تو مطب که فقط چند ماهه اومدن پیشش و باردار شدن و الان حسرت میخورن که چرا مثلا چند سال پیش کسی ایشون رو بهشون معرفی نکرده،حالا بازم خودت میدونی،اگر صلاح دونستی برو.

جلسه اول لازم نیست با همسرت بری چون فقط برای جفتتون آزمایش مینویسن،وقتش که بشه میگن که همسرت رو هم ببری.

اسم ایشون دکتر ملک منصور اقصی هست،مرد هست ولی به هیچ عنوان خودش معاینه نمیکنه،تیم مخصوص داره.

مطبش گاندی،کوچه دوم،ساختمان پرشکان دی،طبقه یازدهم

الان تو اسفند نوبت میدن برای اونور سال،تو اسفند برو وقت بگیر،اگر تا اونموقع باردار شدی که چه بهتر اگرم نشدی میری و از نوبتت استفاده میکنی.

سرسری نگیر ابن موضوع رو و به حرف آدما گوش نکن که بازم صبر کنی،خیلی زود دیر میشه و حسرت میخوری اونوقت.

چون امضات رو خوندم اومدم اینارو بگم چون دلم خواست کمکت کنم.

برات دعا میکنم رود به نتیجه برسی

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی